Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az hogy egy...

Szerintetek az hogy egy kismama kenyelmesen öltözi az égő?

Figyelt kérdés
Ide értem trikó, sportos rövidnadrág és papucs.

2017. júl. 7. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hova mész. De ha egyszerűen leugrasz a boltba, kiviszed a szemetet, sétálsz egy kicsit akkor abba semmi baj sincs. Így még azok is mennek ide-oda, akik nem terhesek.

A lényeg, hogy érezd jól magad!

2017. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem az. azzal meg törődjön a fene aki szerint az.
2017. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem égő, semmilyen viselet sem égő, inkább az az égő, ha valaki megszólja bármiért is a másikat.
2017. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kényelmes nem egyenlő a slampossal és alkalomnak megfelelő akkor nem égő.

A szakadt, bolyhos, foltos ruhákat undorítónak és igénytelennek tartom mindenkin, nem nehéz normálisan felöltözni mondom ezt úgy, hogy épp hogy megélünk és 95%ban turkálóból öltözködöm.

2017. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vaszokat én is igy gondolom egyszerüen már kényelmetlen minden szoritja a hasam, egyébként EKG vizsgálatra mentem es nem akartam ruhába menni, hogy aztan 1 szal bugyiba flangaljak ott.
2017. júl. 8. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően nem égő (ha a rövidnadrág nem ez a madzaggal meghúzott sportalsó), de papucsban azért nem mennék orvoshoz. Rengeteg kényelmes szandál létezik.
2017. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!