Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye szerintetek is nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye szerintetek is nagyon szánalmas hogy ezt csinálja ez a csaj?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány , akivel régebben mindig flörtöltünk , állandóan néztük egymást , tök látszott hogy tetszünk egymásnak. Én bizonyos vállalhatatlan okokból nem léptem (jó okom volt rá) de valószínű ha olyan helyzet lett volna nem bírtam volna megállni. De a csajról kiderült hogy mennyire oda van értem, de a barátnői utálnak és emiatt a csaj sem lépett ez ügyben. Most megint egy közegben vagyunk , ugyan azt csinálja még most is (pedig barátja van) néha rámnéz elbambul de utána megjátssza ,hogy lesz*r engem mert gáz vagyok vagy tudom is én.

Tök lenézem most már emiatt , tudhatta régen hogy miért nem kezdeményeztem ,de nem tette mert azt mondták neki hiába volt teljesen belém esve. Most meg még meg is játssza magát.


2012. ápr. 14. 22:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Uhhh ez elég érthetetlen lett, ha van kérdésetek szóljatok :D
2012. ápr. 14. 22:04
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Mi ebben a szánalmas? Összetörted a pici szívét. Egy kicsit hadd duzzogjon már, nem a talpad nyalja, hogy járjál vele, csak sérti az egóját. De nem szól hozzád, nem csinál veled semmit. Akkor nem tökmindegy?
2012. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnánk az okot egyszerűbb lenne. Mert lehet, hogy az neki nem nyomós ok, hogy nem jöttetek össze. Ő pedig nem fogadja el, hogy nem lettél az övé..az a baj, hogy így nem értem, ha nem mondod el.
2012. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De mi volt az a vállalhatatlan ok? Bocs,de kíváncsi vagyok.:/
2012. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
(jó okom volt rá) nem tudunk rólad semmit nem tudjuk a neved,ezt az okot igazán elmondhatnád
2012. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:06

szerintem az benne a szánalmas hogyha voltak valamilyen érzései a kérdezönk iránt,és tudta is hogy neki kell lépnie nem tette meg csak amiatt mert nem a sját érzései hanem mások véleménye vezérli. Lehet hogy a kérdezővel most sokkal boldogabb lenne,de olyan felszines hogy inkább a menőbb sráccal van mint azzal akivel önmaga lehetne. bár ezt nem tudtahtom hiszen nem ismerem.

2012. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igen végre valaki érti. Most nem gáz ,hogy mások miatt itt izél? Amikor lehet most is hasonlóan érez? Amúgy meg nem hiszem ,hogy zavarná hogy nem lettem az övé... De nemtudom ,nekem nincs önbizalmam hiába nézek ki úgy ahogy ( elég jól állítólag) , max önérzetem van meg elveim. De sajna tényleg nem vagyok kibékülve magammal.

Meg most ezt úgy értem ,hogy olyan szitut nem teremtett soha ahol esetleg "akciózhattam" volna , pedig volt rá alkalma. Ott is inkább ez a fennhéjázás volt én meg nem fogok kuncsorogni... Ha tetszek neki miért nem képes felvállalni? Másoknak részegen ezt beszélte ... Ott meg nagyképűzik. Hát akkor így járt.

2012. ápr. 14. 22:32
 8/14 A kérdező kommentje:
* Mármint azt beszéltem másoknak hogy mennyire tetszem neki
2012. ápr. 14. 22:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok

Én megértem mert egy bnőm is kb ugyanezt müveli egy gyerekkel.

Nm akarok beleszolni de szerintem hagyd ezt a csajt.Ö fogja megbánni hogy mások véleményére alapozza az életét.

Nm éri meg ezen rágodni Egyszer majd rájon h ő a hülye,de lehet h addigra már neked mind1 lesz.

De ezz csak ez én véleményem:)

2012. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! hogy érted azt, hogy nem teremtett megfelelő alkalmat, hogy akciózhass? ööö, tényleg nem értem:( lehet csak én vagyok olyan naiv hitben, hogy a férfinak kell határozottan odalépni a nőhöz és udvarolni (ez egyenló lenne nálad a kuncsorgással?)
2012. ápr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!