Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nem szánalmas?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem szánalmas? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit négy éve szeretek,s kb 2 és fél hónapja smároltunk. Addig elég jó baráti viszonyba voltunk utána olyan fura lett. Bálokba örökké felkért azelőtt,most pedig nem. Folyton ölelgeti előttem a barátnőmet(de azelőtt elmondta hogy neki nem jön be) Folyton néz de hozzám se szól. Pedig nem én smároltem le. Féltékennyé akar tenni. Tiszta szánalom. Még régebb azt is bevallotta hogy tetszem neki. Szerintetek érez valamit irántam ha féltékennyé akar tenni?
2011. okt. 19. 18:40
 1/3 16Jessica16 ***** válasza:
Az érzéseit nem tudom megállapítani, de az tény, hogy látni akarja, hogy reagálsz, ha más lánnyal látod. Húzd egy helyre ahol csak ketten vagytok és beszéld meg ezt vele
2011. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de mit mondjak?
2011. okt. 19. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem meg ne húzd el semmiféle helyre, meg ne beszéld meg vele. Szrd le! Ha még tepersz utána, akkor te leszel szánalmas, és azt ugye nem akarjuk...

Hagyd... nézz át rajta. megvolt az elsö lépés, ha akar valamit, majd közeledik. Ha meg nem, akkor annyit is ért... semennyit. Nehogy már ezzel szórakozzon, h a barátnödet ölelgeti, hgoy téged húzzon... szerencsétlen.

2011. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!