Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nem szánalmas?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem szánalmas? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit négy éve szeretek,s kb 2 és fél hónapja smároltunk. Addig elég jó baráti viszonyba voltunk utána olyan fura lett. Bálokba örökké felkért azelőtt,most pedig nem. Folyton ölelgeti előttem a barátnőmet(de azelőtt elmondta hogy neki nem jön be) Folyton néz de hozzám se szól. Pedig nem én smároltem le. Féltékennyé akar tenni. Tiszta szánalom. Még régebb azt is bevallotta hogy tetszem neki. Szerintetek érez valamit irántam ha féltékennyé akar tenni?
2011. okt. 16. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
az... DE NEM MA!!!
2011. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DiMalto ***** válasza:
Ó jajj te lány,tedd fel magadnak a kérdést,h akarnál e egyeltalán ilyen gyökérrel járni,aki igy probálja tudtodra hozni h akar valamit........ha a válasz az lesz h nem akkor hagyd a fenébe,ha viszont igen akkor kezeltesd magad......
2011. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kor nagyon számít, azt nem írtál, szerintem ő sem tudja mit akar igazán még, vagy csak sikeres és "sorba vesz" minden csajt.Féltékenység is szerepet játszhat,de inkább a csajozás és nem érdekli komoly kapcsolat még.
2011. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de nem olyan hogy minden másodikkal leáll..s tudom hogy köcsög de nagyon szeretem..:( fogalmam sincs miért csinálja..am ő 16 én i5
2011. okt. 17. 14:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Draga kicsi lelkem bogara:)Szerintem ez egy szemetlada ...de en is szerelmes voltam akkoriban valakibe...megertelek,de jobb ha eloszor is vele beszeled meg ezt a dolgot.En is ezt tettem es most nagyon boldog vagyok,mert elmondta hogy nagyon megvaltoztam azota(pedig szerintem ugyan olyan voltam),es hogy en probalom feltekenyiten.Azt is mondta hogy meg mindig szeret de nem biztos benne es szerintem ez volt a gond.Nem volt biztos az erzeseibe es ezert tett ugy neha mintha nem is ismerne,feltekenyitett stb...szerintem te ezt mar tudod!!

Remelem egy kicsit is de segitettem.

2011. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szerintem is o egy goreny gyoker.De az elozoeknek is igaza van kiveve talan az elsot!!Pasik neha bunkok ezert ezt ekl kell fogadni!!Es meg kell nekik bocsatani ,meg kell halgatni oket.
2011. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
beszelnek vele...de félek...
2011. okt. 17. 17:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Felkepellek baszus!!!adunk neked egy"csomo" tanacsot s akkor most te NEM AKARSZ BESZELNI VELE???Meg van a lehetoseg ragad nmeg mielott mas teszi!!!
2011. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké oké...csak falun lakik.. s oda csak hétvégén megyek...s az se biztos találkozok vele:((
2011. okt. 17. 17:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiú a legjobb lánnyal állt tovább...Az egy dolog hogy neked jobban fáj ha tovább áll,de fogadd el hogy ez van...És úgy írod le a dolgokat hogy nem vagy féltékeny és nem fáj...pedig átlátok rajtad tudom hogy ez nagyon bosszant téged....szerintem elcseszted a dolgot és a"barátnődön " állnak bosszút!(megjegyzem a csajt ne nevezed barátnődnek...)
2011. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!