Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell erőszakosan...

Hogyan kell erőszakosan fellépni másik ember ellen?

Figyelt kérdés

Butának tünhet a kérdésem, csak én sajnos nem eléggé burokban nőttem fel és most 27 éves koromra már összeállt egy-két dolog az élettel kapcsolatban bennem.


És bár elég satnya vagyok, én kész lennék kikaparni a szemét ha valaki elkezd kostolgatni, és ezt testbeszéddel-hozzállással éreztetem is. Valószinüleg ezért nem lett még bajom Pesten, pedig gettó környéken lakom.


Sokszor láttam, hogy jött volna oda kuncsorogni cigány, de látta, hogy hozzám nem lenne érdemes :(


Még éjszaka is volt ilyen.


Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy mik az opciók, ha valakinek neki kell menni? Oké, sok embernek ez magától jön, de én sajnos MINDENT meg kellett hogy magamtól tanuljak.


2016. aug. 30. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

önvédelmi edzéseken tanítják ezt.

a fenyegetettség 3 fokozatának nevezik.

1.amikor a fenyegető távolról magyaráz.

2.a fenyegető elindul feléd.

3.a fenyegető-támadó beér ütő,rugó fogó távba.

ennél a pontnál az esetek 99%ban elkerülhetetlen a bunyó,ezért a kialakulását megelőzendő és a helyzet irányításának megtartása érdekében támadni kell.

értelem szerűen ha te támadsz a fenyegető kényszerül védekezésre,vagyis megfordul a keret,mert te irányítasz nem pedig a támadó.

és lényegében ez a cél,ez az önvédelem,a helyzet irányításának a megtartása bármi áron.

2016. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!