Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdhetek teljesen új életet?

Kezdhetek teljesen új életet?

Figyelt kérdés

Totálisan elegem van magamból, egyáltalán nem tetszik az életem. Azt találtam ki, hogy elkezdek gyűjteni pénzt, mindent félrerakok amit csak tudok és amkor 18 leszek, nevet változtatok és elmegyek külföldre, hogy senki ne találjon meg. Arra gondoltam, hogy Los Angelesbe költözöm, oda fogok járni valami egyetemre vagy főiskolára és utána már az új nevemmel és az új külsőmmel elkezdek színészkedni.

Most leszek 13 augusztusban, még 5 évem van. Szerintetek összejöhet ennyi pénz addigra és meg tudom csinálni?



2017. júl. 7. 19:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez azért nem így megy. USA =/= EU. Itt nem úgy megy, hogy csak fogod, kimész és vígan élsz. Kint munkavállalóival tudsz tartozkodni a legkönnyebben, viszont ehhez olyan munka is kell, amire megadják. Ezzel is viszont addig élhetsz csak kint, amíg munkaszerződésed van, az lejár akkor el kell hagynod.

Tartósan csak zöldkártyával tudsz kint élni (amivel aztán később állampolgár lehetsz). Ezt viszont baromi nehéz megszerezni. Zöldkártya lottózhatsz, de annak kicsi az esélye, hogy megnyered. Rokonod szerintem nincs kint, így ez a verzió is kilőve. Akkor szerezhetnéd meg, ha összeházasodsz valakivel. Viszont ez is elég bonyolult procedúra.

Kint az egyetem meg baromi drága. Amerikai filmekben is nem hiába hangzik el, hogy a gyereküknek gyűjtenek a főiskolai/egyetemi tanulmányaira már kiskoruktól. Nem kevés millióba kerül, amit baromi nehezen tudnál itthon összekaparni.

Színészi pályát meg szintén el kell felejtened. Akiket látsz a TV-ben sokuk már ilyen idős korbán már rég tanodákba jár vagy elkezdték a színészi pályájukat. Nagyon ritka az-az eset amikor az utcáról kerül be valaki színésznek. Vannak az olyan stúdiók, mint az Asylum, akik mindenkit leszerződtetnek, de utána le nem mosod magadról azt, hogy náluk színészkedtél (ZS kategóriás filmeket csinálnak).

18 éves korodra meg nem tudnál annyi pénzt összegyűjteni, amennyi az általad írt dolgokhoz kell. Diákmunkába nagyon keveset fizetnek neked (ezért akar már minden munkáltató mindenhova diákmunkásokat felvenni), neked meg milliókba kellene gondolkodnod.

2017. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A repulojegy eleve nagyon draga, az egyetem is alapbol sokba kerul es a kulfoldiek plusz zsét perkalnal a tanulasert. Vizum is kell...

Azt mondom hogy siman lehet 1 millio egy fel ev. Ebben nincs benne a kaja, szallas, kozlekedes es meg amire szukseged lehet.

L.A kulonosen draga varos

2017. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!