Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elmennétek így osztálytalál...

Ti elmennétek így osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
Jövő héten lenne találkozó. A többség kigúnyolt, csak mert csendesebb voltam. Sokan még Facebookon sem ismerősök, és az életben sem köszönnek. Szerintem az olyan emberek, akik másokat bántanak, soha nem változnak meg. Továbbá hozzájuk képest semmit nem értem el, még csak párkapcsolatom sincs.
2017. júl. 8. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Akkor most itt a lehetőség, hogy megmutasd nekik, lett belőled valaki.
2017. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
S*fejek, ha az utcán nem bírnak köszönni. Én is csendesebb voltam/vagyok, naponta 2 mondatot szóltam de az ütött. engem szerettek, de én is ezen gondolkodtam, hogy milyen lenne velük újra találkozni hosszú idő után. Van aki modellkedik, és rengeteg pénzt keres, van aki mesterfodrász lett azóta ő is ügyes és sokravitte, mindenki a szakdolgozatát tölti fel a netre, én meg hentes lettem :D mások szerintem lenéznének hogy nincs diploma stb. pedig én tudom magamról,hogy nagyon jó pénzeket keresek és sikeres vagyok a magam területén stb..de attól még nincs diploma. se barátnőm én 23 éves vagyok, te? és milyen osztálytalálkozó? hány éves?
2017. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Nekem elvileg idén lesz 10 éves osztálytalálkozó, de biztos hogy nem megyek. Egyszerűen semmi kedvem olyan emberekkel egy légtérben lennem, akiket csak azért ismerek mert X évig rá voltam kényszerülve hogy egy osztályban legyek velük.
2017. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Osztálytalálkozó ma nem létezik, ott a facebook meg Skype. Max vidéken létezik még.
2017. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, tehát a facebookon irogatás felér azzal, hogy összejössz a régi barátaiddal iszogatni meg dumálni. érdekes világban élünk. lehet én vagyok túl primitív ehhez a városi szemlélethez.
2017. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

#5 ez nem "városi" szemlélet, hanem egy idióta magánvéleménye.

Nekünk rendszeresen van osztálytalálkozó, és jó móka, egész más a hangulat mint anno amikor osztálytársak voltunk. Ami azt illeti, itt találkozok a leginkább diverz hátterű emberekkel, és tök érdekesekről lehet beszélgetni.

2017. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem is mentem el egyre sem. Én is csendes voltam, nem is voltam népszerű, ráadásul még egy barátom se lett a gimis osztályomból. Így nem volt semmi okom rá, hogy találkozzak velük.
2017. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!