Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennétek így osztálytalálkoz...

Elmennétek így osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
5 éves érettségi találkozó lenne, de elég furcsa a viszonyom az osztályommal. Eleinte szerettem oda járni, de aztán eléggé megutáltam a többséget (pár emberrel nem jöttünk ki jól, és aztán sokan "menőzésből" melléjük álltak). Pár barátom lett onnan, és csak akkor mennék el, ha ők is jönnének. Viszont sokan voltunk az osztályban, és azért mindenkit nem utáltam, azért voltak közömbös vagy szimpatikus emberek, meg azért érdekelne, hogy kivel mi lett. Ráadásul hívnának tanárokat is, és a tanárokat nagyon szerettem a sulinkban. Lesz after party is, arra nem tudom, elmenjek-e, korábban csak egy-két olyan buliba mentem el, amit az osztálytársaim szerveztek. Igazából ha külön-külön összetalálkozom azokkal, akik közömbösek vagy szimpatikusabbak voltak, akkor mindig normálisak (kivéve a kemény magot), de csoportban sokszor megjelenik a birkaszellem. Viszont a tanárok nem szeretném, ha elfelejtenének meg szerettem őket, a suli maga jó volt, csak az osztályom volt gáz (jó tanárok voltak, jó programok). Ti mit tennétek?
2017. febr. 28. 14:32
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy néhány emberrel nem is tudom, milyen a viszonyom. Mert ők jóban vannak azokkal, akikkel nem bírjuk egymást. Szóval tuti, hogy voltak már olyan helyzetben, ahol azok az illetők rólunk mondtak hülyeségeket, vagy minket csúfoltak, viszont ők alapvetően nem bántottak minket, meg se védtek. Ha találkozom velük közlekedés közben, akkor érdeklődnek, meg ilyenek, de ők barátai azoknak is, akikkel utáljuk egymást (nem nem is szép szó ez így).

Gimiben az említett kemény mag elég gyerekes volt, de most már 20 fölött vagyunk, hátha érettebbek lettek.

2017. febr. 28. 14:34
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja, és az after party szervezője pont egy normális illető lenne.
2017. febr. 28. 14:35
 3/22 A kérdező kommentje:
Ja, és a szoros baráti társaságomból csak egy, maximum 2 ember lenne ott, a többi nem tud vagy határozottan nem akar jönni.
2017. febr. 28. 14:37
 4/22 anonim ***** válasza:
Én elmennék. Akiket nem kedvelsz,nem kell velük foglalkozni.
2017. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Elmész. Aztán ahogy telik az idő, eldöntöd, hogy érdemes-e maradnod, vagy szépen elbúcsúzol a társaságtól.

Teljesen felesleges előre teóríákat gyártani, hogy mi is lesz, ha?

2017. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Várok még véleményeket.
2017. febr. 28. 14:53
 7/22 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem te tipikus lúzer voltál a suliban.Az a felfelé nyalós tipus, minden tanárnak beédesgetted magad.Olyan, aki felment szólni a tanáriba ha becsöngetés után pár perccel még nem érkezett meg a tanár...s emiatt nem szerettek a többiek, ami érthető...menj el persze, legyen megint kin röhögniük, legalább tudnak rajtad újra szórakozni..te egy örök vesztes vagy, az tuti
2017. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én elmennék.
2017. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Menjél el, még kulturált csapat is megszólja azokat, akik évfordulós találkozóra nem mennek el. Egykori gimis osztályunk harmada jellemzően mindig külföldön él. A 20. évfordulóra az egy-két országgal arrébb élők többsége is eljött. Az "engedélyezetten távol levők" (akik visszajeleztek, hogy miért nem tudnak jönni) is videóhívással (Skype, Messenger, Viber) bejelentkeztek.


Aki még erre sem volt képes, arra azt mondtuk, hogy bujkál előlünk, vagy lesz.. minket. És a gonoszkodóbbak elkezdtek sztorizni is róluk.

2017. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, hogy benyalós lettem volna? Nem voltam. Ez egy elég erős gimnázium, itt nem kellett sehova benyalni, az osztály 100%-a a legjobb egyetemekre ment, jó szakokra, és az évfolyamból is csak 2 nem, 3-asnál rosszabb senki se volt,és nem én voltam a legjobb tanuló. Akik csúfoltak, közülük az 5-ből 2-en is kitűnőek voltak minden év végén. Nem akarlak bántani, de mivel te is ilyen voltál velem, ezért az leszek, és leírom, hogy nem mindenki a gettóba járt gimnáziumba. A tanárokat a többiek is kedvelték, nyilván ezért akarják őket meghívni, de biztos van, ahol ez elképzelhetetlen.
2017. febr. 28. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!