Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leülsz kövér ember mellé a...

Leülsz kövér ember mellé a buszon?

Figyelt kérdés

Én is kövér vagyok, nem sértésnak szánom a kérdést.

Tömegközlekedésnél általában egyes ülésre ülök, hogy kényelmesebben ülhessek, ugyanis kettős ülésnél mindig arra gondolok, nehogy "átlógjak" a másik ülésre. Ilyenkor összehúzom magam, persze nem feltűnően.

Nagyon rég olvastam itt, hogy az emberek nem szívesen ülnek le kövér ember mellé. Én viszont nem ezt tapasztalom, majdnem mindig ül mellettem valaki.



2017. júl. 8. 18:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem ülök le a buszon. Maximum akkor, ha nagyon fáradt vagyok és üres az egész. Mindenkit "utálok" aki mellém ül, mindegy, hogy az kövér, vékony, öreg, fiatal...rühellem, ha egy idegen ül mellettem, de még az ismerős, sőt családtagot sem szeretem olyan közel tudni magamhoz.
2017. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy leülök. Annyira nem lehetsz kövér, hogy ne férjen el melletted senki, úgyhogy tök mindegy, nem számít az alkat, hogyha le tudok ülni.:)
2017. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Fatal_3rror_ ***** válasza:
93%
Pont leszarom ki ül mellettem amíg nem valami szakadt, részeg csöves.
2017. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Bevallom, én hozzáérni nem szeretek másokhoz, pl. azt is kellemetlennek érzem, mikor a férfiak olyan jó terpesztósen ülnek, én meg már nem tudom hová rakni a lábam, hogy ne érintkezzünk.
2017. júl. 8. 18:59
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Leülök persze. Ez miért lenne kizáró ok? :D utazni megyek a buszra, nem azt nézni hogy ki hogy néz ki.

Egyébként meg én 50 kg vagyok, szóval nem szorongok egy testesebb ember mellett sem. Elférek.

22N

2017. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég széles a vállam, így én is átlógok a másik oldalra, úgyhogy nem szoktam szintén átlógós emberek mellé leülni, kivéve, ha sokat kell utazni, vagy nagyon fáradt vagyok.
2017. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

hát nem tudom..ha rám folyik az illető, ráadásul büdös, izzad, és szuszog, az igencsak nincs benne a jegy árában..

Amúgy joga van kövérnek lenni. És gyanítom nem jódolgában az..olyankor eltűnődöm, milyen nehéz lehet neki öltözködni, lépcsőzni, vécézni, ráadásul szex sehol..


ráadásul nyáron jobban érezni minden testnedvet..télen meg a sok ruha még csak ront a helyzeten.

2017. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A hajnali 4.40-es buszon meg szoktam kérdezni, ha átlóg a másik ülésre, ha nem, hogy szabad-e a hely, mert nagyon álmos vagyok. Helyijárat megyeszékhelyen, szóval kb. már a 4. megállónál nincs hely. Reggel nem zavar. Hazafelé meg már azért, mert elfáradtam. És szintén nyomor van. Mindig megkérdezem és ha igen a válasz, leülök. Még mindig jobb, mint felül kapaszkodva más megizzadt hónaalját szagolni. Aki kövér, nem feltétlenül büdös is, szóval ezen ne parázz. Amikor pedig sok férőhely van mondjuk kora este, kora délelőtt, stb., én is egyszemélyes ülőhelyet választok.
2017. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Én tuti nem vagyok büdi:)


Köszi, mindenkit felpontoztam!

2017. júl. 8. 19:13
 10/21 SirMoook ***** válasza:
100%

Általában én sem úlök le buszon, mert úgyis felszáll egy csomó idős, akinek át kéne adnom a helyem, de ha leülök, se ülök valaki mellé. De ha eleve úgy kell ülnöm, hogy valaki mellett, akkor mindegy, hogy az a személy kövér-e vagy nem (a lényeg, hogy elférjek mellette)

Az sokkal jobban zavar, ha valaki direkt terpeszkedik, amikor nem lenne muszáj. Ha valaki nem tehet róla, hogy 'átlóg' akkor nincs értelme annak, hogy zavarjon.

18/L

2017. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!