Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem számít normálisnak...

Miért nem számít normálisnak (vagy legalább elfogadottnak) Magyarországon az, ha valaki a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok túl naiv/derűlátó...stb., de nem értem miért kell undorító nevekkel illetni ha valaki akár a saját neméhez vonzódik, miért nem lehet csak szépen elfogadni? Miért, és mennyivel számítanak kevesebbnek olyan emberek érzései, akik a saját neműkhöz (is) vonzódnak? Nem az a szeretet lényege, hogy szívből jöjjön? És ha igen, miért kell problémázni azon, hogy mi van (vagy nincs) a szeretett személy lába között?


Így gondolkodok én. Édesanyám viszont elviseli őket, de ettől függetlenül undorítónak tartja, ha két azonos nemű csókolózik. És ha én is vonzódnék a saját nememhez, megmondta, hogy soha többé ne merjek a szeme elé kerülni.


Félreértés ne essék, 15 éves lány vagyok, és a fiúkat szeretem. Csak szeretném megérteni, miért jobb a homoszexuális embereket szidni, hogyha egyszerűen csak elmehetnének a téma mellett. Szóval ha utálják, (amit részben meg tudok érteni, bár egyet nem feltétlen értek vele) akkor miért nem fogadják el, hogy utálják, és hagyják békén, miért kell nyíltan utálkozni akár ártatlanokon is?



#fiú #meleg #homoszexualitás #lány #Pride megy mindenhol #egy kanál vízben meg tudnák fojtani egymást most az emberek #tudom hogy sose lesz béke a két tábor között #de érdekelnek a válaszok
2017. júl. 9. 09:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9%

Előbb hal ki az emberiség mintsem normálisnak tartsanak egy ilyen kapcsolatot.


Különbség van aközött, hogy valamit valahol tolerálnak és aközött, hogy természetesnek veszik.

2017. júl. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
2%

Figyelj én bevallom csak 10 vok de szerintem ha valaki a saját neméhez vonzódik az undi és az apàm orvos és elmondta nekem hogy betegséget okozhat de szerintem annyi kell hogy az ilyen "pàroknak" vagy megmondjuk hogy szerintünk gusztustalanok vagy simàn békén haggyuk őket a többi lehetőséget fel se sorolom mert azok szerintem egyáltalán nem jók

UI: nem lefikàzni a korom¡!!!!!!

2017. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Na ez akkor ott kezdődik, hogy ők meg ne provokálják az embereket. Na emg ha egymást betegitik meg a négy fal között az a bánatot nem érdekli kb.
2017. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
4%
Én személy szerint azért gyűlölöm a melegeket mert ha pl.: Megnéznek az kicsit szar
2017. júl. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 fenui válasza:
78%
#14-es, akkor most ezt az érzést szorozd meg úgy 10-el és megtudod milyen egy nőnek részeg férfiak mellett elmenni/tartózkodni nagy átlagban.
2017. júl. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Az is szar lehet xd
2017. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
10%
Hát normálisnak nem normális, mivel a heterók vannak többségben, de elfogadni tényleg elfogadhatnák.
2017. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg se utálkozni, se elmenni a téma mellett nem jó. Mert beszélni kell. róla. Meg kell ismerni az olyan dolgokat, amik a közvetlen közelünkben vannak, mert addig nem tudunk normálisan, jól átgondoltan állni a dolgokhoz. Az nem vélemény, ami csak a szex alapra megy. Mint ahogy a hetero kapcsolat sem csak arra épül, a homoszexuális sem.
2018. júl. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
66%

#14: aki ilyet képes leírni az valószínűleg úgy néz ki, mint Pete Doherty rosszabb napjain

Szar ha megnéznek? Ne aggódj, csak beképzeled. Én hetero lányként megnézek más lányokat és elhiheted nem az jut eszembe, hogy hú de leteperném.


A világon pedig van millió és egy más probléma, klímaváltozás ("jaj az csak libsi kamu"), túlnépesedés, éhezés, erőforrások elhasználása, háború, de mégis vannak olyan primitív emberek, akiket az háborít fel mélységesen, ha egy férfi megcsókol egy másikat. Ez az undorító, nem a melegek.

2019. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!