Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan "elborult...

Van itt olyan "elborult elméjű" aki utálja a nyarat/hőséget?

Figyelt kérdés
Mit csináltok ilyenkor? Hogyan viselitek el az ilyen forró napokat?
2017. júl. 9. 15:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ez a nyár most egyelőre még jólesik, de a 35-40 fokot már rühellem.

Szerencsére-még- nincs felmelegedve a lakás. De laktam korábban tetőtérben is, na az kész.

2017. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%

Van hát, egyik ismerősöm még az igluban is izzad..

Nyáron eleve klímát maxra csattintja 15 fokot csinál a szobában. Mondom mi van veled jóember.

2017. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Már miért lenne elborult elméjű? Én utálom, bár szibériaiak az őseim így nem nehéz. Nekem a 12-15 fok környéke az ideális egy sima pulcsiban, 4-kor pedig sötétednie kellene. Egész évben ilyen idő lehetne...

Hogy viselem? Szarul. Mentálisan, teljesítményben, életkedvben, mindenhogy megvisel. Nincs pénzem, hogy visszaköltözzek az ősök földjére, meg igazából a 4x szarabb élet miatt nem is lenne értelme...

Egy hűtőraktárban dolgozom, szóval azzal legalább nincs gond, bár új helyen furcsán néznek miért pólóban vagyok bent.

Otthon klíma megy, télen se fűtök 14 fok fölé. Amit megspórolok a fán, azt költöm el nyáron a hűtésre.

2017. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Csak egy elborult elméjű szerint elborult elméjű az, akit zavar a 40 fok. Nálunk 32 fok van a lakásban, ha valaki szerint ez normális, költözzön ide.
2017. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Kerdező lehet én is degeneralt vagyok,de ez a meleg már nem normalis,szinte túl kell élni!

1óra a napon es az ember napszúrást kap,pláne aki feherbőrü!

2017. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Idézőjelben van az elborult elméjű, retardáltak..
2017. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom, mert meleg van és túl fárasztó bármit is csinálni. A biciklizés a szenvedélyem, de 1 óra alatt 10 litert izzadok. A tavaszi időt jobban szeretem. Már nem is tanulok, hogy azt mondjam hogy imádom a nyarat a szünet miatt. Itthon dolgozok, nekem mindegy hogy tél van vagy nyár, azt csinálok amit akarok. A hideget jobban elviselem.
2017. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
Elég változatos szerintem a nyelv, hogy az elborult elméjű helyett más szót alkalmazzon ami sokkal megfelelőbb és nem igényel idézőjelet, kedves Retardált Úr.
2017. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Rühellem a hőséget. Nem nekem találták ki, viszont a napfényt imádom. Szóval nekem a tavasz a kedvenc évszakom. Bőven elég lenne 23-24 fok, napsütéssel, lágy szellővel. Januári születésű vagyok, tehát már pólyás koromtól a hideghez szoktam, lázadok is a július ellen. :D
2017. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Én utálom mert fizikailag nem bírja a szervezetem a meleget, rosszul vagyok egyszerűen.


De ahogy látom mások is, mert mostanában naponta láttam összeesni embereket az utcán a melegtől.

2017. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!