Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szereti ezt a hőséget?

Ki szereti ezt a hőséget?

Figyelt kérdés
Elegem van a melegből! E-l-e-g-e-m-v-a-n! Nyugati fekvésű a szobám és megőrülök, hogy nem tudom rendesen kiszellőztetni, ilyen 28-30 fokok vannak állandóan! 26 foknak már örülök! Van még így valaki?

2013. jún. 20. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ember nincs, aki szereti. Egyiptomi ismerőseim is ki voltak ma akadva, időjárásjelentést kellett nekik fordítanom, hogy mikor lesz már hűvösebb. Pedig ők igazán hozzászokhattak volna :D
2013. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Justicar ***** válasza:

Én imádom. Főleg amikor már 48fokot is eléri! Az a legjobb!:D

Nem, nem használtam szarkazmust.

2013. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Ez gusztustalan fertő.Mocsok,és fertő.Gyász.Gyűlölöm a nyarat,mint a sz@rt!!!!!ÚÚÚtálóóóóm!!!!!!
2013. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt már nem bírom. Amúgy szeretem a nyarat de sajnos a strandolást idén mellőznöm kell.

Egy munkahelyi baleset miatt leégett a fél hátamon a bőr plusz a vállaimnál nagyon sokat szenvedtem miatta, és az orvosom mondta hogy idén kerüljem a napot és strandra is csak estefele menjek le úszni egyet ha már nagyon nem bírom.

A hátam hólyagos lett és barna foltok jelentek meg rajta. Kell neki legalább 1 év mire megerősödik de az állandó napozástól búcsúzhatok ha nem akarok bőrrákot elég fiatalon.

Ez van sajnos. Én beérném egy 25 fokos átlaggal, amikor elég egy póló az utcára meg egy rövidnadrág, bőven elég lenne annyi, akkor is lehet a lányokat bámulni mikor lengén öltöznek :)

2013. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem is elegem van, hidd el :S zsalu be volt húzva szobámban, ennek ellenére olyan meleg volt éjjel, hogy másfél órát aludtam össz-vissz, azt is csak azért, mert betettem egy filmet nappaliban és arra elszunyáltam... nem bírom a meleget, a tőlünk 5 percre lévő kisboltba ugrottam le és majd' meghaltam mire hazaértem, megint kijött rajtam ez a sz ar melegkiütés. remélem, már nem sokáig kell tűrni.
2013. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
ez már sok. pedig bírom a meleget, üvegházban dolgozom.
2013. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én inkább ülök a 40 fokban, mint a 10-ben. Otthon 12 hónapból 1,5-et úgy töltöttem nyáron, hogy taknyam-nyálam egybefolyt, levegőt se kaptam. Októbertől áprilisig meg hisztiztem a rossz időjárás miatt. De már melegebb éghajlatra költöztem, én élvezem. :-))
2013. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én gyűlölöm. a szúnyogokkal együtt!
2013. jún. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Pokoli a hőség itt is.


Rengeteget kell zuhanyoznom, hogy felfrissüljek és jó közérzetem legyen, mert ez a meleg elszívja minden energiám.

Az ablakok egész áldott nap csukva vannak, csak éjjel tárjuk ki őket, bár ez sem segít sokat. Nem igazán mozdulok így ki és igaz, szeretem a meleget, de nem a tikkasztó hőséget, fülledt levegővel!


Lassan fekszem le, de már beterveztem egy zuhanyzási procedúrát előtte. :)

Ezek a hideg zuhanyzások tényleg fantasztikus közérzetet teremtenek, csak hamar tovaszállnak. Én ha kész vagyok, akkor például mindig úgy fejezem be a zuhanyzást, hogy a leghidegebbre állítom pár másodperce és el is zárom. Nem is kell megtörölközni, hisz amilyen meleg van, úgy is hamar megszárad az ember. 10-20 percig frissnek érzed magad, utána megint zuhanyozna az ember egy jót :D


Barátom mondta, hogy zuhanyzás után ne törölközzek meg és a ventilátort fújassam magamra, de csak messziről, nehogy megfázzak. :)


Legyen Szép Nyaratok és Kitartás! :)

2013. jún. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy úgy izzadok napközbe mint a ló semmi bajom nincs vele. Tegnap 7-től hajnalig kinn voltam.

Indulás előtt megmosakodtam be sprayztem magam /olyannal ami általában bírja nekem/ stb. de 9 körül már érzetem, hogy büdi vagyok.

De ebbe az volt a legrosszabb, hogy éjfél körül elkezdett ölelgetni egy vadidegen srác. És mivel a test is hőt áraszt így még jobban.


Egyébként semmi bajom sincs ezen kívül ezzel az idővel.

2013. jún. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!