Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék Pestre költözni?

Hogyan tudnék Pestre költözni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs pénzem, hogy vegyek akár egy garzon lakást vagy egy másfél szobás lakást.

Nincs ismerősöm Pesten, a rokonokkal nem tartom a kapcsolatot. ( mert lehet közülük valaki ott lakik és mehetnék hozzá)

Félretett pénzem van de nem sok ( kb 300 ezer) ebből nem biztos, hogy tudnék szobát bérelni meg kifizetni a kauciót plusz 1 hónapig élni.

Vegyek fel hitelt és abból vegyek egy lakást?

Szeretnék már innen elköltözni ahol élek de nem könnyű.


25/L


2017. júl. 9. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok a hitel híve.

Hasonló helyzetben vagyok. Elsőnek most munkát keresek a fővárosban és utána a munkahelyhez közel szeretnék lakást bérelni. Ha nem egyedül bérelsz akkor valamivel olcsóbb, de akkor meg kevésbé vagy "szabad".

2017. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
300ezer elég egy kisebb albérletre kaucióval együtt. Tanulsz vagy dolgozol? Én annó úgy költöztem, hogy lebeszéltem egy állásinterjút és abban az időbe próbáltam albérleteket nézni. Meglett a munka, végigszaladtam az albikon, majd egyiket kivettem. Igazság szerint nem nagy feladat. Inkább ijesztő lehet kilépni a megszokott komfortzónából. A hitel pedig elég komolyan röghöz köthet, hatalmas terhet tud a válladra rakni, belenyom egy mókuskerékbe. Nem értünk van (=
2017. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne csináld már 300e elégnek kell lennie, ennyiből németbe is kimehetsz dolgozni.


Egyik csóró ismerősöm 5ezer forintból ment fel pestre és egyből talált munkát és szállást. Bár tény, hogy hid alatt is képes aludni :D

2017. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hitelt nem ajánlom. Munkád lenne? Ha igen, kisebb lakást tudnál bérelni letéttel, azt hiszem. Esetleg szobát, amíg nincs mefelelő mennyiségű pénzed. Sok mindent figyelembe kell venni! Eleinte szerényebbel is be lehet érni. Az adósság nem embernek való!!
2017. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!