Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy néz ki, legalábbis nagyon...

Úgy néz ki, legalábbis nagyon remélem, hogy fel tudok költözni hamarosan Pestre! Egy ottani embernek úgy átlagosan mennyi idő még talál valami munkát?

Figyelt kérdés
Nekem kereskedelmi végzettségem van, és kicsi gyakorlatom is. Pár hét alatt lehet találni szerintetek valami eladói állást?
2014. ápr. 27. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá, nem árt ha nyakadba veszed a várost mert csak neten keresgélve nehéz lesz
2014. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, mert sok helyre személyesen is kérik a jelentkezést!
2014. ápr. 27. 17:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég nagy az esélyed. Valóban ne neten kutakodj. Vigyél önéletrajzot magaddal és add be sok helyre.
2014. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban szerintem 1 hét alatt kapsz munkát.
2014. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk ilyen nagy élelmiszerüzletben nem tudom, mert én ruhabolti eladó voltam, de igaz, nem mindig kérnek az Aldiba meg ilyen helyre sem, tapasztalatot.
2014. ápr. 27. 17:26
 6/13 anonim ***** válasza:

nem ismerek ilyen statisztikát, de biztos hamarabb mint vidéken.

a személyes keresés nem feltétlenül igaz, vagy nem minden szakmára, vannak helyek (komolyabbak), ahol megmondják, hogy küldd el emailben.

illetve függhet a végzettségtől és igényektől is. az aldi valóban terjeszkedik most, jó fizetést kapsz és emberségesebben bánnak veled mint pl tesco, smatch, spar.

2014. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van nekem amúgy logisztikus végzettségem is, de abban sosem dolgoztam, így esélyesebbnek látom így hirtelen a kereskedelmet.
2014. ápr. 27. 18:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Hidd el nem sokat jelent, hogy mi a végzettséget. El is törlik hamarosan az alapmunkavégzéshez szükséges végzettség kötelező meglétét. Angliában már hosszú évek óta nincs szükség rá érthető módon. Eladókat, pincéreket pl abszolút nem is képeznek, mert hamar megtanulod. És a személyes munkakeresés igen is a legjobb mód arra, hogy munkát találj. E-mailekre, telefonokra alig reagálnak. Csupán magasabb végzettséget igénylő munkáknál elvárás, hogy elektronikus úton add be az igényedet. Ha látják rajtad, hogy akarod és csinálod, akkor jó úton jársz.
2014. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem jobban jársz a logisztikus végzettséggel. pont az az a szakma, amiben könnyű elhelyezkedni. sok helyen nem várnak el végzettséget, de előny ha van, így hamarabb felvesznek téged, mint másokat. ha van targonca jogsid is, akkor hamar lehet belőled raktárvezető vagy hasonló.
2014. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Melyik részére költözöl Pestnek?

Ha látok valami kiírást üzletben,szívesen megírom neked.

XV-XVI.kerület környéke?

Szerintem nem olyan nehéz,de menni kell utána,sok sikert!!

2014. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!