Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti megbíznátok benne?

Ti megbíznátok benne?

Figyelt kérdés
Egy csoportban összeismerkedtem valakivel...és elkezdtünk beszélgetni,van közös témán,kedves,aranyos stb...egyszer felmerült egy téma,külföldön él,ott ahová mindig is eo szerettem volna jutni..szóval írtam neki,hogy milyen jó neki,hogy ott él,mert én oda szerettem volna egyszer kijutni,de drága lett volna 2 főnek a szállás,repjegy stb. pedig csak 2 napra mentünk volna...aztán felajánlotta azt,hogy kiad nekünk addigra egy üres szobát,mivel amúgy is eladja a lakást másoknak így most ő nem lenne ott és arra a 2 napra odamehetnénk...szóval annyi a bajom csak,hogy még nem igazán ismerem,és egyszer már vágtak át(nem így),ezért kicsit nehezebben bízok meg az emberekben...nem szeretném,hogy kimegyünk és szállás nélkül maradunk,ugyanakkor jó lenne,mert így ki tudnánk menni...
2017. júl. 9. 22:01
 1/2 anonim válasza:
Biztos hogy nem mennek sehova, igazabol o egy idegen barhogyan is ir. Mivan ha valami buktato van a dologba? Nagyon necces, tenyleg szallas nelkul maradhattok, egy hirtelen szoba fogalalsert pedig siman elkerhetnek akkora osszegeket hogy meg a hazaut ara is elmegy. Azert ez nem olyan hogy Magyarorszagon belul elmentek valahova, mert onnan valahogy haza keveredtek. De kulfoldrol?
2017. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én se vállalnám be. Szinte alig ismered mivan ha felütett és tényleg hoppon maradsz egy külföldi országba. Gondold át mielőtt cselekedsz.
2017. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!