Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen mondat után ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen mondat után ti megbíznatok benne?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy csak nagyon ideges volt és nem komolyan mondta.

"A magadfajta nők csodálkoznak a legjobban ha megcsalják őket."

De akkor is, hogy lehet ilyet mondani?

25 éves, én 23.


2015. jún. 2. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mi volt a szitu?

én mondtam volna: na az olyan pasik akik mondják se csodálkozzanak ha meg leszneek csalva

2015. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Biztos megvolt rá az oka...
2015. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szexeltünk akkor màr egy hete mert megvolt a havim és sokat görcsölt a hasam, viszont szàjjal kielégítettem. De elvileg ezért, meg aztàn alapból összevesztünk valamin, és akkor mondta
2015. jún. 2. 15:04
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Csak úgy poénból nem mond ilyet az ember.Nem bíznék meg benne,mert valahonnan előbukkant ez a dolog,tehát már biztos gondolt megcsalásra,vagy meg is tette,ki tudja.
2015. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem, én nem bíznék benne egykönnyen. Azt gondolnám a farka előbbre való a hűségénél, és hát a ciklus havonta jelentkezik, még csak nem is extrém dolog.. Mi lesz, ha valami miatt több ideig nem lehetünk együtt? No meg ténylegesen képes ilyet mondani, mikor a nő rajta kívül álló okok miatt nem szeretkezhet?
2015. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Vagyis rombolja az önbecsülésedet és burkoltan fenyeget azzal, hogy megcsal. Megmondanám neki, hogy az én fajtám nem tűri ezt és mehet olyan nőt keresni, aki ezt a viselkedést elnézi neki.
2015. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Én nem bíznék meg benne.
2015. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Megkérdeztem volna tőle, hogy "miért, szeretnél úgy megbszni, hogy közben minden véres lesz?".
2015. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

...és még mindig vele vagy ?! Gratulálni tudok csak -.-"


22/F

2015. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hú a büdösmindenit, nem gumibaba vagy te, meg szexjátékszer
2015. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!