Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ad értelmet az életednek?...

Mi ad értelmet az életednek? Mi az amiért nap mint nap felkelsz?

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 20:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi az ég világon.Régen mindig beszartam,ha valamit hallottam a éjjel.Ma már nem szarok be,hanem örülök neki,hogy hátha lelőnek. :D 24/F
2017. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

A még el nem ért célok, a már megálmodott, de még meg nem valósított jövőm. Na ez az, amiért érdemes minden áldott nap kinyitni a szemem és felkelni. Mert maguktól nem jönnek oda hozzám, a sikerért rengeteg áldozatot kell hozni.

Lediplomázni, családot alapítani, gyerekeket nevelni, ha lehet akkor kettőt-hármat. Eljutni a helyekre, amiket felírtam a kis listámra, szerelmesnek lenni, viszont szeretve lenni, minél több időt tölteni a szeretteimmel, megtalálni azt az embert, aki a másik felem.

Extrém sportokat kipróbálni, elérni az álomalakot, elolvasni még sok-sok jó könyvet és írni egy sajátot is. Szeretnék rajzolni, festeni, kreálni bármit, amit csak szeretnék.

Végre szeretném levedleni a megfelelési kényszeremet másoknak. Szeretnék csak saját magamnak megfelelni, szeretném magam végre őszintén szeretni, elfogadni azt, aki vagyok. Ha belenézek a tükörbe, akkor egy kedves és magabiztos lány mosolyogjon vissza rám.

2017. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
52%
Semmi, abban reménykedek hátha egy villám belémcsap ebben a viharban.
2017. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
21%
Istennel találkozni a szentmisén. Megtérés és bűnbocsánat. Szenvedés és feltámadás.
2017. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Semmi értelme az életemnek, de mindennapra találok valamit, amiért érdemes felkelni. Például tegnap vettem egy csokit, amit ebéd után megettem. És isteni finom volt, szóval volt értelme felkelni. Ma pedig alig vártam, hogy hazaérhessek, de lekéstem a buszt és gyalog kellett hazajönnöm baromi messziről, de épp kezdett lemenni a nap és recsegtek a falevelek a lábam alatt, hangulatos volt. :))
2017. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!