Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés amikor megütnek?...

Milyen érzés amikor megütnek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egy könyvön dolgozom, ami egy bántalmazott gyerekről szól, de az a helyzet, hogy nem tudom milyen érzés, amikor ököllel arcon ütnek. Szúr? Éget? Szeretnék pontos munkát, ezért fontos tudnom. Kérlek segítsetek!

21/l



2017. júl. 10. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem az ütés fáj, hanem az, amit belül okoz.


Plusz ha a bántalmazott gyermeket a szülei bántják, mivel őket feltétel nélkül szereti egy bántalmazott gyerek abban a hitben él, hogy a szeretet fáj. Hogy anyja azert bántja mert ő rossz volt. A gyermek magára is haragszik!


Hozzá nem értő szerintem ne is irjon erről.

2017. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Az ütőtől függően változhat, mennyire csontos a keze, mekkora az ökle, milyen erőset üt... Én úgy írnám le, hogy egy erős ütésnél az ütés pillanatában történő fájdalmat már nem is érzed, mert annyira bezsibbad, de ez a zsibbadás az a nagyon nem kellemes fajta, ha érted mire gondolok. Utána pedig ég a bőröd, és mintha valaki nagyon erősen nyomná az arccsontodat? Nehéz leírni, de valahogy így.
2017. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy agyonkínzott kislány utolsó napjain csak annyit irt a naplojába (nem szoszerint)


- ma jó leszek, mindent ügyesen csinálok

Kis idő mulva:

-o ne, megint elrontottam

-halála előtt (miközben a sebeit már kukacok ették) csak annyit irt, most aztán tényleg nagy bajban vagyok


Teljesen máshogy fogják fel.

2017. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Engem sajnos elég sokszor vertek az igazi anyàm és az éppen aktuális "barátjai". Tehát a férfiaktól is kaptam már gyerekként nem egy pofont.


Nagyon fájdalmas, amikor anyám pasija megütött (7 éves voltam) akkor azért ütött arcon, mert nem tudtam fát vágni és kieesett a kezemből a fejsze folyamatosan. Szóval fáj, először szédültem kicsit és olyan mintha egy 100kilós téglával vágtak volna arcon utána valóban égető érzés és piros is lett az arcom, aztán lila. Nem tudom mihez hasonlítani. De azt hiszem ez volt a legjobb..amikor csak egy nagyobb ütést kaptam és nem a hajamnál fogva téptek meg, nem rugdostak és fujtogattott anyàm a párnàval, az nagyon rossz volt amikor egy poharat vágott anyàm pasija a fejemre. Volt egy szabàlyuk. Ha sírsz csak tovább ütnek, nagyon sokszor kikaptam, vagy kizártak a lakásból, fejbe vàgtak az edénnyel, orrba vertek.

Szép gyermekkor.


19/L

2017. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dzseri ***** válasza:
62%
Hogyan tudsz bántalmazott gyerekekről hitelesen könyvet írni, ha nem beszélgettél személyesen olyan emberekkel és gyűjtöttél infókat olyanoktól akiket bántalmaztak? Vagy ezektől a személyektől nem lehetett megkérdezni?
2017. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de ronda lenne, ha megütnéd magad? Bocsi, csak nem tudom, de nem akarom, hogy fájjon neked, de esetleg megpróbálhatod, de szerintem ne üss túl nagyot, az azért mégiscsak túlzás és durva lenne, ha kékre ütnéd magad. De mégjobb lenne, ha sose sérült volna meg sehol senki egyébként.
2017. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, volt már úgy, hogy véletlenül belerúgtál valamibe, vagy elestél. Pont olyan, csak az arcodon érzed az ütést.
2017. júl. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mikor engem megütöttek (ököllel), először nem fájdalmat éreztem, hanem tompa érzés volt, mintha valami mázsás dolognak ütköztem volna. Aztán, igazából egy perccel később kezdett fájni a helye, de az nagyon... utána sokáig nem tudtam megérinteni sem. Másik alkalommal jobbról jött az ütés, és a bal oldalamon volt egy oszlop, amibe bevertem a fejem másik oldalát is... Na akkor rendesen elszédültem. Szóval, nekem sosem az ütés pillanatában voltak fájdalmain (talán az adrenalin miatt), hanem picit később. Úgy éreztem, hogy felforrósodik a megütött rész, és akkor fájt, mikor már lilult. Persze más, ha eltörik az arccsontod...

(ezek edzésen történtek, engem nem bántalmaztak)

2017. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem olyasmiről írsz, amihez értesz?
2017. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor választanom kellett az ököl, a fakanál és a kulcscsomó között, mindig az utolsót választottam, hogy rohadjon meg a g*cibe az ilyen. Az a szerencsétlen addig ütött, hogy kontrollálhatatlan hahotázásba kezdtem a többi alkalom kezdetekor.
2017. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!