Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha azért piszkálnak...

Mit tegyek ha azért piszkálnak mert próbálok adni magamra?

Figyelt kérdés

Fogytam mostanába és lett egy kicsi önbizalmam, elkezdtem magam sminkelni. Mondják hogy jól áll és megnézem magam a tükörbe néha a nap folyamán erre hogy minek nézegetem annyit magam, meg hogy nem voltam én régen ilyen. Ez nem én vagyok... most nem igaz hogy az ember próbálja felépíteni a dolgokat de valaki mindig lerombolja. Mindig is érdekelt a sminkelés csak eddig nem mertem magam. De már nagyon unom hogy mindig azon kell agyaljak hogy most ronda vagyok vagy irigyek vagy most akkor mi van?! Ha most így van kedvem akkor miért ne?

16/l


2017. júl. 11. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Így van, miért ne? Sminkeld magad továbbra is, adj a külsődre, és a többieket pedig tojd le magasról. Amúgy kik azok, akik beszólnak? Szülők, barátok? Ne hagyd, hogy beléd tiporjanak, állj ki magadért! Addig, ameddig nem öltözöl ribizlisen, nem sminkeled magad túlságosan, senkinek semmi köze.
2017. júl. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Olvastam egyszer, hogy mikor ilyeneket mondanak hülyeségek miatt, hogy "megváltoztál", "régen nem ilyen voltál", az azt jelenti, hogy "már nem tudunk irányítani téged".
2017. júl. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vantel ***** válasza:
Küldj képet, megmondom szép vagy e?
2017. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A te korosztályod már csak ilyen.
2017. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen amúgy az is érdekes hogy a korombeliek szerint nem vagyok szép viszont idősebbek smink nélkül is dicsértek idáig. Nem is fogom abbahagyni, ez tetszik és kész! Igen barátok inkább meg osztálytársak
2017. júl. 11. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!