Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bele vagyok betegedve, hogy...

Bele vagyok betegedve, hogy eljár felettem az idő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok. Egyedül vagyok, nincs párkapcsolatom, és ez nyomaszt. Mindig az jár a fejemben, hogy ahogy egyre jobban annál jobban nem fogok majd senkinek se kelleni.
2017. júl. 14. 06:45
1 2
 1/16 anonim válasza:
36%
Ronda vagy, vagy tűrhető?
2017. júl. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Gondolom, ha már voltak pasik akik randiztak velem, akkor nem lehetek ronda. De tudod a szépség szubjektív.
2017. júl. 14. 06:53
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

És mit akarsz tenni egy egészséges párkapcsolatért?


A gyakira kiírni panasz/kérdés formájában azt a problémát meglehetősen alacsony hatásfokú megoldás. Konkrétan semennyivel nem visz közelebb a célodhoz.


Nos?

2017. júl. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam interneten ismerkedni, de eddig még nem jött össze. Nem hiszem pedig, hogy rosszabb lennék, mint más.
2017. júl. 14. 07:02
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Kezdjünk el beszélgetni 😊
2017. júl. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

hármas vagyok


Mik a visszatérő motívumok abban, h "nem jön össze"? Min szoktak megbukni a férfiak és min csúszik el az ismerkedés?

2017. júl. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Úgy érzem már az ismerkedés elején sem tisztelnek. Általában akikkel találkoztam mindig késtek de nem 5 percet, hanem 20-30 perceket is. Meg volt olyan is, hogy a fiút napokig el sem lehetett érni, egyszer csak meg úgy jelentkezett.
2017. júl. 14. 07:45
 8/16 anonim válasza:
64%
Valószinüleg az a pasitipus ami neked bejön, magávalhordozza ezt a tulajdonságot is. Lazíts kicsit az elvárásokon,tekints másképp a dolgokra. Pl.: Azt hogy késik ne úgy fogd fel, hogy téged nem tisztel. Lehet hogy semmi köze hozzád, egyszerüen a pasik egy része kicsit trehány ezen a téren. Ugyan így megcsinálja ezt egy nő is mikor készülődik, és a párja vár rá. Tedd félre az egódat, és ha valami nem tetszik nézd a másik szemszögéből, hogy az miért csinálja. Ne akadj ki látványosan, ha valami nem tetszik. Ha megismétli 2x-3x, akkor szólj neki, de ne hisztizve. Még az is lehet,hogy akkor sem változtat. Ilyenkor gondolkozz el, hogy tudsz hozzá alkalmazkodni, avagy sem.
2017. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én 34 éves nő vagyok. Nekem sincs párom. Én a helyedben nem ismerkednék interneten, mert úgy könnyen lehet, hogy szélhámosba botlasz. Vannak olyan pasik, akik nem dicsekszenek azzal, hogy nősek és gyerekeik vannak. De olyan is lehet, hogy 30 évvel ezelőtti fotót tesz ki magáról. Vagy járhatsz úgy, mint ez a szegény nő: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..
2017. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Itt vagyok.... 29 vagyok, es ismerkednék....

Normális vagyok, tisztelettudó, nincsenek titkaim.... szeretek programozni...

Csak ti lányok lerendezitek az ilyen srácokat annyival, hogy papucs, határozatlan, nem ferfias.... még ha nem is igaz...

Sopánkodtok azert, hogy valaki tiszteljen szeressen titeket, de az ilyenbek egyből kosarat adtok.....

2017. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!