Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felettem lakó direkt zajong...

Felettem lakó direkt zajong mert az erkélyen és a lépcsőházban dohányzunk. Ha feljelentem milyen büntetést kap? Már nagyon unom.

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 20:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom ő is, hogy azt az undorító bagófüstöt kell, hogy szívja. Nincs igazad.
2016. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

Semmit nem kap.


Mellesleg nincs aki ezt ne rühellné, max egy másik dohányos..



Megoldás lehetne, ha lakást cserélnétek :D

2016. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
36%
Esetleg próbálj kompromisszumot kötni vele, hogy mi lenne számára elfogadható, úgy hogy közben tudjatok dohányozni esetle. Ez az egymás idegesítése kissé éretlen. Legyél te a felnőttebb.
2016. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Utóbbi hónapokban durvult el a helyzet. "Új" lakók, kb 1 éve mikor beköltöztek szóltak, hogy úgy cigizzek, hogy az őket ne zavarja mert asztmás. Ezt megértem, de becsukja az ajtót, ablakot és nem is érzi. Kicsit erősnek érzem, hogy azt kéri a saját erkélyemen ne gyújtsak rá.
2016. febr. 2. 21:53
 5/32 anonim ***** válasza:
61%

Hát én azt nem tudom megítélni, hogy egy asztmás mennyire érzékeny, vagy hogy mi megy át még a csukott ajtón ablakon is, de ha amikor rágyújtotok, ő rázendít, akkor valahogy csak észleli...

Nem tudom, ha inkább veszekedni akarsz vele, és tovább cigizni, akkor nem tudok mit javasolni.

2016. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akarsz hangoskodást, ne ott cigizz, egyszerű. Te vagy itt a fő gond okozó, a lépcsőház amúgy is közös terület, nem szokott ott cigizni senki, max a bunkók akik senki másra nincsenek tekintettel.
2016. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
A lépcsőházban cigizni nagy bunkóság, mindenhová bemegy az undorító füstszag és a lépcsőházat nehéz is kiszellőztetni. Ha már mindenáron bagózni akarsz, tedd az erkélyen.
2016. febr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%

Nem fog büntetést kapni, hacsak nem éjszakába nyúló házibulikról van szó. (bár ott is először csak ejnye-bejnyét kap). Gondolom hamarosan elköltözöl ha nem megoldást keresel hanem csinálod a fesztivált (nem jogosan). Csak akkor legyenek elvárásaid ha tekintettel vagy másokra ;)


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok__..

2016. febr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Beszéltem a közös képviselővel, ő is azt javasolta, hogy a dohányzási szokásaimon változtassak. Nem értem miért gond ha az erkélyemen szívom el a cigit. Erre van valami szabály amiről nem tudok?
2016. febr. 3. 13:36
 10/32 anonim ***** válasza:
81%
Az erkélyeden (sajnos) dohányozhatsz. A lépcsőházban akkor nem, ha tiltja az SZMSZ vagy a házirend. Azért írtam a "sajnos"-t, mert mi nem dohányzunk és rettentően zavar, hogy a velünk párhuzamos erkélyen kinn álldogálnak néha ketten,hárman és bagóznak. A füstöt is hozza a szél, meg a bűzt, ami a lakásból kiárad. Ez is olyan örök ellentét, mint a kutyás-nem kutyás. Azt pedig tűrnöd kell neke is, hogy a feletted lakó bosszant a zajongásával. Azzal is meg lehet keseríteni más életét olyan mértékben, ami nem minősül csendháborításnak, gondold végig.
2016. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!