Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legsértőbb dolog...

Mi volt a legsértőbb dolog amivel itt a gyakorikérdéseken megbántottak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 15. 00:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem volt ilyen. Egy idegen ember véleményére, akivel soha egy szavat se váltottam, nem adok.
2017. júl. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Csak privátban, de azt nem részletezném itt. Töröltem az üzeneteket, és szinte már el is felejtettem.
2017. júl. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

Semmi, engem sem hat meg idegenek véleménye, főleg akkor nem, ha fogalmuk sincs semmiről s olyanokkal vádolnak meg, aminek az ellenkezője igaz :)

Hihetetlenül könnyű felhúzni egyeseket pusztán azzal, hogy leírom a (nekem teljesen megfelelő) táplálkozásomat vagy azt állítom, hogy 50 kg felesleg nem szép, hanem egészségtelen egy nőn.

Párszor azért elegem lett egyesekből, de annyira nem tett rám nagy hatást, hogy már rég elfelejtettem, mit írtak.

2017. júl. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem bántott meg semmi, nem is emlékszem arra sem amikor valaki suttyóságot írt . Mert egy idegen suttyó az a pontleszarom kategória.
2017. júl. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%

Még régebben volt egy kérdésem egy számomra érdekes történelmi korral kapcsolatban, amire írtak is válaszokat, de amikor az egyik válaszolót megkértem, hogy fejtse ki, hogy miért írta, amit írt, mert voltak dolgok, amiket én máshogy tudtam, akkor megkaptam, hogy mekkora retardált semmirekellő vagyok, akinek hiába is magyaráz az ember :D

Most egy ilyen hozzászólás szinte mindennapos a felnőtt párkapcsolatok, vagy a politika kategóriában, de úgy, hogy csak egy lightos történelmi eszmefuttatásra számítottam, eléggé mellbe vágott.

A második legdurvább meg az volt, amikor egy lány kiírt egy kérdést arról, hogy a testvére kukkolja fürdés közben, meg már rajtakapta, hogy a ruháival maszturbál, a válaszok többsége meg az volt, hogy "haha ezek a tini fiúk már csak ilyenek...:)" Aztán amikor mondtam, hogy azért ez nem normális, akkor megkaptam több embertől is, hogy nyissam fel az 5.es tankönyvet mert nem vagyok tisztában vele, hogy a nemi vágy normális, meg hogy mégis milyen balf..sz nem tudja, hogy szex nélkül kihalna az emberiség.

Na ez a két dolog volt a mélypontom itt..

2017. júl. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
A szüzességemről szóló kérdésem miatt egy csaj írt nekem egy privátot, és elkezdett össze-vissza savazni, hogy életképtelen vagyok meg hasonlók :D Ja meg egyszer lerondázták a képemet, miközben szerintem aránylag jóképű vagyok :D
2017. júl. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem sértő volt, inkább csak sokszor rosszul esik az, hogy elmondom a véleményemet higgadtan és senkit meg nem bántva, erreföl lepontoznak nullára. Körülöttem lévőeket néha nem is szokták értékelni. Nem tudom miért engem talál meg mindenki, de így a 75%-om hamar el fog fogyni.
2017. júl. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

Egy kérdésemre kaptam privátot, amiben mindössze annyit írt az illető: ,,vicc vagy te is, mint a többi lány" (a központozás az én érdemem, és elírás volt ebben a szövegben)

Igazából akkor nem sértett meg annyira, csak utána jöttem rá, hogy igaza van teljesen.

2017. júl. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Privát anyázást már kaptam párszor, csak úgy, ha valamiről véleményt mondtam. Ezzel nem tudok mit kezdeni, letiltom, hogy többet ne írjon.

Sok a hülye az oldal, de tény, hogy semélyes dolgaimmal kapcsolatban nem bántott még senki.

2017. júl. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%

Nem mondom meg melyik kategóriában, de volt egy hozzászóló, aki rendszeresen azzal rázta le az érveinket (nem csak az enyémet), hogy mi csak unatkozó tinik vagyunk, és kb. azon a szinten vagyunk. Nem értem, hogy látatlanban hogy tud valaki ilyeneket írni, pláne hogy a magam részéről már rég nem vagyok tini.

A másik, ami előtt értetlenül álltam, egy munkavédelemmel kapcsolatos kérdés volt, én meg próbáltam leírni, hogy igen, vannak a biztonságos munkavégzésnek szabályai, és le lettem pontozva 0%-ra, mert az összes többi válaszoló úgy állt hozzá, hogy "minekazjóvanazúgy".

2017. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!