Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Karacsonyi konyveket venni...

Karacsonyi konyveket venni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Regota szemezek Dickens, Karacsonyi enek c.konyvevel illetve egy masik ilyen temaju konyvvel. Most lenne idom elolvasni oket, telen kevesbe lesz, de nem neznenek hulyenek,hogy ilyenkor rendelek ilyen temaju konyveket?
2017. júl. 15. 20:56
 1/7 Dzseri ***** válasza:
100%

miért zavar, hogy mit gondolnak?

egyébként azért árulják a könyveket, hogy megvegyék, ők ebből élnek

ők a kínálat, te meg a kereslet

2017. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Rendeld csak meg. :)
2017. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Captain Logic ***** válasza:
Szerintem semmi közük hozzá.
2017. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez beszarás 😂
2017. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvass azt amit szeretnél! Én is voltam hasonló helyzetben, de rájöttem hogy az eladót nem érdekli túlságosan hogy mit veszek. :D
2017. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokan már simán elkezdik beszerezni a karácsonyi ajándékokat. Nem fognak hülyének nézni :)
2017. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én karácsony mániás vagyok, hiába mondják sokan, hogy egy anyagias ünnep lett az egész. Hiányoznak a régi karácsonyok, amikor kisgyerekként éjféli misére jártunk a testvéremmel meg a szüleimmel, a nagyszüleim átjöttek hozzánk. Esett a hó, lehetett szánkózni. Imádok fát díszíteni is, de csak úgy szép, ha együtt vagyunk. :)

Szerintem nem ciki, én egy-két éve tavasszal vagy nyáron olvastam Dickenstől a Karácsonyi éneket, nagyon szép történet, és tanulságos is.

2017. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!