Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én azért kíváncsi leszek...

Én azért kíváncsi leszek mikor lesz a tv-ben, hogy félpucér férfival reklámozzák a karácsonyi akciót?

Figyelt kérdés
Annyira undorító, hogy manapság MINDENT nőkkel, és pucér nőkkel akarnak eladni! Láttátok a mostani intimissimi reklámot? Mennyire meghitt már az, hogy félpucér nő minden nap 15 milliószor előugrik a reklámban és az intimissimit reklámozza? Karácsony mögé bújva. Ez annyira, de annyira nem szép... Miért kell a nőket így lelacsonyítani??? És a karácsonyt, mint ünnepet bele vinni a szexualitást is? Annyira gusztustalan így..

#pucér nő karácsony #nők ledegradálása
2016. dec. 2. 19:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
62%
A Telekom karácsonyi reklámját nézd akkor. Kicsit már unalmas annyira sokszor nyomatták, nyomják, de előx nagyon megható volt és szívet melengető. Gondolj rám ...
2016. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Miért véled ezt lealacsonyitásnak? " És a karácsonyt, mint ünnepet bele vinni a szexualitást is" Hmmm! A szülés, születés az élövilágban (Valoban kivéve ezt az egy esetet a történelemben.) határozottan KAPCSOLATBAN VAN a szexualitással.
2016. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Someone Alone ***** válasza:
6%
Szerintem ebben semmi lealacsonyító dolog nincs. Függetlenül attól, hogy nem láttam az említett Intimissimi reklámot.
2016. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Nincs lealacsonyító abban, hogy karácsony címén egy félpucér nő 65x egy nap előjön? Ugye ezt ti sem gondoljátok komolyan!


1.) Karácsonynak nincs köze és nem lehet helyt adni a "szexualitásnak", pucérságnak.

2.) Miért kell mindent mindig nőkkel, és félmeztelenül mutogatni és azzal eladni mindent?? Ezek nem degradálóak egy nőre nézve??? Ugye ezt ti sem gondoljátok komolyan!


Ha pedig igen, akkor itt már nagy baj van... Ha ez senkit nem sért, és ezzel úgymond "miden okés".


Ennyire immunisak vagytok már mindenre? Ennyire nem tűnik fel, hogy karácsonynak, meghittségről kell szólnia és nem a meztelenségről? Ez azért szomorú, ha egyesek nem látják ezt be, és el kell mindent mondani és magyarázni minimum 2-szer, hogy 1x talán megértsék...

De tudom itt most én leszek a hülye.

Talán akkor tényleg egyedül vagyok már a mai világban ezzel az értékrenddel.. Sajnálom.

2016. dec. 2. 19:54
 5/38 Someone Alone ***** válasza:
76%

Szerintem le kéne nyugodnod.

Valamint törődj bele, hogy vannak, akik nem értenek egyet veled. Nem csak a te véleményed lehet szent. Hagyd már meg nekem a lehetőséget, hogy azt gondoljak, amit akarok. Látod, nem vagyok egyedül azzal, hogy ebben semmi lealacsonyító nincs. A karácsonynak pedig mindenkinél olyannak kell lenni, mint nálad? Csak azért fel kellene háborordni egy reklámon, mert szerinted ez nem normális? El tudom képzelni mennyire unatkozhatsz, ha ilyenekből ekkora ügyet tudsz csinálni.

2016. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%

Talán férfiakkal reklámozzák az intimissimit....

Cuki lesz egy félpucér pasi melltartóban..

2016. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Someone Alone ***** válasza:

Az Intimissiminek férfiak számára is vannak termékeik.

Azonban nők számára sokkal nagyobb a választék, ebből adódóan több olyan fehérnemű reklám van, melyekben nők szerepelnek.

2016. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
31%
Irigylem a gondjaid....de tényleg...
2016. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
87%

Fehérnemű reklámban mi a tökömben legyen egy nő? Bundában??



Karácsonykor is szexelünk a feleségemmel. Akkor mi sem vagyunk hűek a karácsony szelleméhez?

2016. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
12%

Én arra leszek kíváncsi, hogy a full kényelmes életet élők mikor jönnek rá, hogy nem kell mindig valami ellen lázadni és harcolni. Főleg akkor nem, ha egyszerűen felesleges túltolni az ilyen dolgokat.

Az intimissimi termékei főleg nőknek készülnek. Félmeztelen férfis reklámok is vannak. A karácsony meg eleve egy undorító szexen alapuló átverésből ered... Szóval mi a meglepő?

A nőket meg nem alacsonyítják le az ilyen reklámokkal. Sosem értettem, hogyha ne általánosítsunk, akkor miért próbálnak ilyen helyzetben a nők a nemükről beszélni? Valahogy akármilyen reklámokat is látok, akármit látok a férfiakról a médiában, sosem érzem azt, hogy a férfiakkal ezt vagy azt tennék. Egyszerűen van életem és azzal foglalkozok. Szerintem tedd te is ezt. Hidd el, értelmesebb és boldogabb életed lesz.

2016. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!