Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Puzsér kezd erőltetett és...

Puzsér kezd erőltetett és "hisztis" lenni?

Figyelt kérdés
Régebben bírtam, de mintha egyre durvábban csapongana és próbálna megfelelni egy gyökerebb, primitívebb vonalnak (nem tudom érthető-e).
2017. júl. 18. 11:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%
Bolondrol csak a bolondok beszelnek...ja opsz hehehe :D
2017. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Sunshinedoll ***** válasza:
61%

"Kezd" ???? :DDD


Sose volt normális, írónak is pocsék úgyhogy...

2017. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
"Nő létemre" Nem csodálom, hogy így érzel, ahogyan néha osztja a nőket, aztán pár nap múlva valami teljesen másik álláspontot zagyvál. :/
2017. júl. 18. 16:24
 14/20 anonim ***** válasza:
10%
A kutyát nem érdekli az a inpoti kis csira.
2017. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%

13. kérdező: Pont nem érdekel, hogy nő létemre nőket fikáz. Amblock (fonetikusan) irritáló az egész ember. Azt hiszi magáról, hogy ő az atyaúristen. Valaki írta itt, hogy író. Nem író, hanem kritikus. Mint a megnyilvánulásai.

Nem az állapota... Ennyire nem vagyok undok. :)

2017. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%

Ha jól emlékszem valamilyen tehetségkutatóban bukkant fel, amik amúgy is csak addig érdekesek, amíg az idiótákat kiszórják belőlük. Na, ott adta rendesen az ívet mindenkinek, persze szerintem ez is taplóság volt, de legalább szórakoztató.


Azóta már csak egy megélhetési vinnyogó celeb. Pont pár hete akadtam ki egy videóján:


https://www.youtube.com/watch?v=wI05qQHlwls


Most nézzétek meg ezt. A genderelméletre gyakorlatilag egy az egyben ráhúzza a náci és a kommunista ideológiára. Olyan téveszméi vannak, hogy az hihetetlen. (Függetlenül attól, hogy mit gondolok az egész témáról, ez amit összehord szerintem mértéktelen ökörség, akárhonnan is nézzük.)

2017. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Egy kis füles, egy kis pofon és visszavenne az arcából, és elővenné a cumiját, amit a bal zoknijában hord.

(tudom lepontoztok ismét őszinte válaszomért, de szívetek joga.) Egy csíra, csak a hangja és az arca nagy. Egyet ráfejelni az orrnyergére, hogy elinduljon a vére, nos akkor talán változtatna...de azt aláírom az erőszak nem szép dolog, de mit tegyek, ha viszket a tenyerem a malac-képű miatt?

2017. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#17: Ha ugyanezt megcsinálnám veled, akkor te is visszavennél. Ezzel a válasszal mégis mit akartál mondani? Hogy akit ütnek, az csendesebb lesz vagy mi? :D Mert ezt majdnem mindenkire mondhatod.
2017. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

#17

Igazad van. Nem hagynám, hogy bárki kezet emeljen Puzsér úrra. Nem vagyok igazság-osztó.

Jó gyerek volt Robi az óviban. Csendes volt magának való. Gondolom már akkor nagy dolgok éltek apró szívében, most már megnőtt és árad belőle a bölcsesség(?)

Emlékszem, hogy milyen aranyos volt társaival, már akkor bivalyerős volt, senkit sem csapott meg, pedig sokszor provokálták Piroska miatt. Szerelme volt. A mosolya itt él bennem, hát még akkor sem volt szebb Robika. (na mi lesz? 0%?)

2017. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ja, latom az evszamot! Mar eppen akartam mondani, hogy evek ota.

Maga is egy bulvarszereplo, csak masok fikazasa egy ido utan unalmas.

Okos fiu, de a tanari diploman es a Hamvas Bela konyvon kivul nem ragadt ra idoaranyosan uj informacio.

2020. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!