Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Youtube csatorna indítása?

Youtube csatorna indítása?

Figyelt kérdés
sok youtubert nézek, több száz követővel és óriási nézetséggel rendelkeznek. hogy tudnék én is sok nézőt/követőt összeszedni ha elkezdem a youtube csatornám?

2017. júl. 18. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen vagy nem. Ha érdekes tartalommal töltöd fel akkor igen, ha sz.rral akkor nem. Ha vlogolni kezdesz azt azért érdemes megjegyezni hogy itthon ebből nem él meg szinte senki. Ha angolul nyomod akkor persze nagyobb a célközönség de a konkurencia is népesebb.
2017. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne rögtön ezen törd a fejed. Először legyen mondanivalód, eladható tartalom, értékkínálat. Ha sikerül értelmes és érdekes tartalmat legyártanod, és ha sikerül megfelelő témákat belőnöd hozzá, akkor csak idő kérdése, és össze tudsz kaparni pár száz feliratkozót. Egyébként pedig van egy véletlenszerűségi faktor is a dologban, sosem lehet tudni hogy mire kapnak rá a nézők. A legértéktelenebb, legjelentéktelenebb szerencsétlent is képesek nézni, ez kiszámíthatatlan. Jó példa erre Molnár krisztián, vagy az erdélyi sanyika féle Baróti Star Tv . Igazság szerint csak annyit tudsz tenni, hogy kitartóan töltögeted fel a videókat, esetleg facebookon is csinálsz oldalt, hirdetéseket fizetsz... De ha stabil és biztos növekedést akarsz, akkor tényleg nem árt értelmes tartalmat gyártani
2017. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Erőltetett lesz, ha csak a nézők felszedése a célod...olyan dolgot kell csinálnod amit szeretsz és érdekes és eredeti. szóval nem minecraft videókat!!

már nem hinném hogy nagy sikered lesz mert minden második youtube-os videózik, igaz 95%uk semmit nem ér el vele. te se ebből akarj megélni ha esetleg ezt tervezed. nem leszel híres, ha alapból nincs ötleted saját csatornára..nem vagy elég kreatív ezek szerint ezért már most buktad az egészet

2017. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Jó, értem én. De 12 év alatt nem nagyon kellene indítani, mert kiröhögnek. Majd te is olyan leszel, mint sallainál a youtube legjobb videósai c. sorozatban az a sok is t*kony. Amúgy is hülyeség, hacsak nem valami értelmes dolgot csinálsz.
2017. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: úgy mondod mintha ténylegesen 12 életévemet se töltöttem volna be. megsúgom hogy 18 vagyok :D A többi válaszolónak nagyon köszönöm az ötleteket
2017. júl. 18. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem miért nem köszönöd meg? Jó szándékból írtam, mert sok ilyen kis buta van a youtube-on. Amit egyszer felteszel, az örökre ott marad, még akkor is, ha te letörölted. Csak egy jó tanács volt. Egyébként életkort nem írtál és én sem azért szóltam, hogy te 12 lennél (nem mintha érdekelne), ezért következtetést sem érdemes levonni.
2017. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
48%
Szia! Ha youtube csatornát szeretnél annak meg van az ára! pl.: (nem tudom hogy neked van e?) nem árt egy gép / laptop amivel tudod csinálni és meg tudod vágni a videókat . Ha tudsz angolul nagy előny! amúgy amivel külföldön is be lehet futni a DIY/HOW TO MAKE/LIFEHACKS zenével pl.: the Q mr.gear minigear .... itthon (saját tapasztalat) Try not to ... videók sok sikert (Ja meg legyen egy jó szöveged humorérzéked
2017. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!