Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem talalom a boldogsagot az...

Nem talalom a boldogsagot az eletben, mit tegyek megis?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam szerelmes, es felek, hogy soha nem is leszek, pedig mar 24 eves vagyok.

Apamek azt hiszik,hogy el vagyok szallva magamtol,kozben meg utalom sajat magam, kover vagyok, megia barmit csinalok nem tudok lefogyni.

Erre rajon meg az is, hogy apam folyton veszekedik mindenen velem,nem tudom mar,hogy mit mondhatok, amibol nem lesz ordiabalas. Nincs olyan het,hogy ezert ne menjek sirva a szobamba.

Barataim szerintem nem is igazi baratok. Az egyikkel januar ota beszeljuk,hogy beulunk valahova, azota se talalkoztunk meg, a masik legjobbnak hitt bararnommel szinten ez a helyzet, megbeszeljuk, hogy nah nyaron megyunk ide vagy oda de semmi nem lesz belole, mert mindig kozbejon valami

1 dolog van, ami oromet okoz, a ruha- es cipovasarlas, de ezert szinten cirkusz van, hogy minek vasarolok megint.


2017. júl. 20. 07:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mitől lennél boldog?


én észrevettem egy fontos dolgot az írásodban :)

sok teltebb lány nehezen talál ruhát

te írtad, hogy kövér vagy és mégis örömet okoz a ruha vásárlás :) szóval vagy nem vagy annyira kövér, vagy csak jól tudsz választani, ez már jó pont :)

2017. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert megveszem a ruhakat, mert szepek, de sokszor beallok a tukor ele es rosszul vagyok magamtol.
2017. júl. 20. 07:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozol? Tanulsz? Dolgozol? Hobbid van? Milyen celjaid vannak?
2017. júl. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A boldogsag az ut, nem a cel,ezzel kezdem;)

Szomoru a helyzeted es nem konnyu.El kell fogadnod a jelenlegi szituaciot, be kell latnod h nehany dolgon valtoztatnod kell,mert ha ugyanazt csinalod mint eddig,akkor sosem lesz jobb.

Keszits egy kis tablazatot,amire kituzol par celt a kovetkezo honapra. Peldaul ha nem szeretnel kover lenni, akkor felveszed h tobbet fogsz mozogni, naponta felsetalsz a Gellert hegyre, ilyesmi. Felveszed azt is,hogy kevesebb ruhat veszel, vagy hogy megprobalod jobban kezelni a konfliktusokat apukaddal.

Ez egy hosszu folyamat,de ahogy pipalod ki a celjaidat havonta,mar orulhetsz h tettel lepeseket a valtozasra.

A barataiddal egyelore ne foglalkozz tul sokat, most magaddal kell foglalkozni.

Erore es kitartasra lesz szukseged,de ha a szemed elott lebegnek a celjaid es igazan duhos tudsz lenni a jelenlegi helyzetedre,akkor lesz erod is a valtozasra;)

Hajra, en szurkolok neked;)

2017. júl. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem pesti vagyok. A fogyokuraban sincs sikerelmenyem, nincs erom mar azt se csinalni. Azt hittem, szepen lassan mennek majd lefele a kilok, erre semmi 1 honap alatt 2 kg. Sokszor majd megveszem 1 pizzaert de nemet kell parancsoljak magamnak,igy minek,ha ugyse latvanyos?
2017. júl. 20. 08:28
 6/14 anonim ***** válasza:

Kezdj saját éltet talán szülőktől távol...

Ha ez a "kaszás Erzsi" is él teltségével és vélhetően boldogan, akkor te mitől félsz...tanuld meg lesz@rni a fikázókat, nem tudsz megfelelni mindenkinek.

Kezdj el ruhákat tervezni...foglald el magadat siránkozás helyett és az vezet egy úton...talán célodba;)

2017. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De nem szeretem magam telten, es egeszsegugyi okok miatt fogynom is kellene.
2017. júl. 20. 08:33
 8/14 A kérdező kommentje:
Naponta fel orat kardiozom. Sportcipom nincs,igy nem tudok kocogni.
2017. júl. 20. 13:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a kifogásokat megoldásokra valósítani, mert abból annyi lehet, mint szerinted felesleges kilóidból;)
2017. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem telik sportcipore:D hagyjad mar magad:D az ilyen ember meg is erdemli a sorsat.
2017. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!