Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem talalom a boldogsagot az...

Nem talalom a boldogsagot az eletben, mit tegyek megis?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam szerelmes, es felek, hogy soha nem is leszek, pedig mar 24 eves vagyok.

Apamek azt hiszik,hogy el vagyok szallva magamtol,kozben meg utalom sajat magam, kover vagyok, megia barmit csinalok nem tudok lefogyni.

Erre rajon meg az is, hogy apam folyton veszekedik mindenen velem,nem tudom mar,hogy mit mondhatok, amibol nem lesz ordiabalas. Nincs olyan het,hogy ezert ne menjek sirva a szobamba.

Barataim szerintem nem is igazi baratok. Az egyikkel januar ota beszeljuk,hogy beulunk valahova, azota se talalkoztunk meg, a masik legjobbnak hitt bararnommel szinten ez a helyzet, megbeszeljuk, hogy nah nyaron megyunk ide vagy oda de semmi nem lesz belole, mert mindig kozbejon valami

1 dolog van, ami oromet okoz, a ruha- es cipovasarlas, de ezert szinten cirkusz van, hogy minek vasarolok megint.


2017. júl. 20. 07:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mar nehogy egy nevtelen kis senki kotne belem azert,hogy mit erdemlek meg es mire van penzem.
2017. júl. 20. 13:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Beszéljünk, írj rám. Hátha tudjuk egymást ösztönözni :)
2017. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
1 honap alatt 2kg, az egy ev alatt 24 kg. Azert az nem rossz. Ha kiszamolod hany eve vagy elhizott, szerintem kijonne, hogy mar negativ lehetne a sulyod ha havi 2kg-ot fogysz. El kell kezdeni es kitartas! Mashogy nem mukodik ez.
2017. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
2017. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!