Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, hogy nem...

Bennem van a hiba, hogy nem látom a szépséget az életben?

Figyelt kérdés
Akárhogy próbálok pozitívan tekinteni az életre,valahogy mindig arra a következtetésre jutok,hogy itt nagyon sok dolog el van cseszve. Ha úgy fogjuk fel az élet szépségét,hogy az erdők,a fák és az állatvilág akkor lehet azt mondani hogy szép az élet,de ha leszűkítjük a kört arra hogy az emberi élet szép- e,arra már szerintem a válasz az hogy nem,mivel rengeteg megaláztatás éri az embert szinte nap mint nap. Meg volt olyan kérdésem még korábban,hogy milyen érvek vannak amellett,hogy az élet szép vagy valami nagyon hasonló kérdés és csupa ilyen bocsánat a kifejezésért,de ilyen általános hülyeségek voltak a válaszok,hogy pl. mert ajándékba kaptad,vagy hogy sok lehetőséget rejt,stb. De szerintem azért ez nem ilyen egyszerű,nem mindenkinek egyformák a lehetőségei,bár lehet hogy bennem van a hiba,hogy nem látom benne meg a szépséget.
2017. jún. 24. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez megint egy tök egyszerű kérdés. Az életben vannak olyan dolgok, amelyektől jól érzed magad és vannak, amelyektől nem. Mindenki életében más a kettőnek az aránya, de olyan nincs, hogy valakinek minden tekintetben tökéletes az élete. Vélhetően jobb az életed, mint a Földön valaha élt emberek 90%-ának, szóval eldöntheted, hogy sajnálod magad vagy örülsz annak, ami jó és megpróbálod kezelni a problémáidat. Ha kamasz vagy, akkor meg normális ez a nagy világfájdalom. Ne aggódj, elmúlik.
2017. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az emberi élet is szép, gondolj csak a családra, barátaidra, szeretteidre... vagy hogy mi minden örömet tud okozni: sport, zene, művészet stb... azért nem látod szépnek az életed, mert ezek mind megvannak neked, de gondolj bele mi lenne, ha nem lenne családod, vagy pl sportolni nem tudnál egészségügyi dolgok miatt...
2017. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki szép, annak szép az élet, de aki ronda, annak semmi jót nem tartogat.
2017. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#Kerdezo igen (#3) aki szep azzal szexelnek es szaporodik, aki csunya azzal nem, legyel szep
2017. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon sok millió meg plasztikai műtét kéne, hogy én szép legyek. De szerintem még úgyse lennék szép, ha szarrá műtenének.
2017. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Probald megtalalni magadban a szepseget eloszor is. A kulso egy dolog, de hidd el, a kulso ami megfog, a belso ami megtart. Voltam mar olyan kapcsolatban, ahol nagyon szep volt a leanyzo, de borzalmas vele elni. Ma mar azt mondom, fontosabb h normalis legyen, a kulso szepseg masodlagos.

Ha nem vagy elegedett magaddal, valtoztass.Nem mutettel, eletvitellel;)

2017. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!