Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki Barátok köztöt néz, az...

Aki Barátok köztöt néz, az buta ember lehet?

Figyelt kérdés

Ismerkedek...

Szimpatikus egy pasi, még nem taliztunk, neten beszélünk.

Kiderült, hogy Barátok köztöt nézni.


Persze ezzel nincs semmi baj, csak én úgy gondolom, aki intelligens az nem néz ilyen sorozatot.

Vélemény?


2017. júl. 21. 15:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

5-ös! Jaja! Én apum is egyetemet végzett, de anno nézett valami Bűvület című szappanoperát, de annyira belemerült, hogy egy részt ki nem hagyott volna.

Kérdező! Semmi gond vele. Ha neki ez tetszik, attól még lehet teljesen normális, intelligens ember. Neki ez a kikapcsolódás. Na bumm, és akkor mi van?

2017. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

e unintelligensnek gondolod...a kettő valahogy üti egymást, nem? Tényleg össze akarsz vele jönni? Van értelme ennek hosszú távon?


Nem gondolom unintellingensnek...1 hónapja kezdtünk el beszélgetni, most próbálom megismerni.

Persze nem Barátok közt alapján fogom megígérni.

Csak egyes dolgokból ki lehet találni, hogy milyen is.

De természetesen tudom, ebből még nem fogom tudni...csak most ez a kérdés foglalkoztat.

2017. júl. 21. 16:12
 13/16 A kérdező kommentje:
*megítélni
2017. júl. 21. 16:16
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen buta. Csak ízléstelen. Rengeteg intelligens ember nézi, akinek kiüresedett az élete
2017. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem aki intelligens, az nem néz nagyon TV-t sem, csak dokumentumfilmeket, ilyesmit.
2017. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Régen kénytelen voltam nézni a kezdetektől. A Konta Barbi miatt néztem, és elmomdható, hogy mindig a csajok miatt néztem.

Azt nem állíthatok, hogy volt olyan része, ami után vártam a holnapi nap folytatását. Talán, az volt a legérdekesebb rész, amikor festékpazronos lett Magdi néni Fia, és a pincében élt, hogy lekopjon róla.

Idővel a csatornák növekedésének száma sem tudta elérni, hogy ne nézzem igazi függőség volt, valahogy a szinészek hangjai az estéim részévé vált, és hiányzott.

Majd kismertem azt a kaptafát, amelyen belül mozog. Röviden: összeveszünk, mással jövünk össze kettyinzeni, majd kibékülünk...

Annyi de annyi a végletekig unalmas volt már Miklós és az az ügyvéd se veled nélküled...és nem is volt katarzis, amikor megtörtént...meg az egész hisztéria volt, már inkább terhelő volt követni ezt a kotyvalékot.

2017. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!