Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a bajom?...

Szerintetek mi lehet a bajom? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Mostanaba egyre tobbszor vesz korul az erzes h mindenkinek jobb lenne nelkulem!Gondolkoztam mar az ongyilkossagon is! Elosszor is a szuleim elvaltak es apam nem foglalkozik velem,anyam folyton ordibal velem!A barataim sz*rnak a fejemre!Es ami a legjobban bant hogy amikor a tukorbe nezek egy el*baszott undorio izet latok(masok szerint hulye vagyok mer tok szep,jo alaku lany vagy) de en ezt keptelen vagyok felfogni mer undorodom ahogy kinezek,gyulolom magam!Annyi az onbizalmam mint egy csomag szarnak,mostanaba egyre tobbet sirok,semmihez nincs kedvem! Amikor lefekszem es nem birok elalaludi akkor eszembe jutnak ezek es egyszeruen nem kapok levegot vagy csak nagyon nehezen,hatalmas nyomast erzek a mellkasomon(a doki mondta h pszihes problemam van de nem segitett)! Ugy erzem senkinek nem vagyok eleg jo,mindenkinek csalodas vagyok,jobb lenne ha meghalnek!utalom magam semmibe nem vagyok jo,ahogy kinezek is undorito szamomra (vannak nalam,koverebbek,csunyabbak) es ezt en megis ertem de ilyenkor nem nagyon jut eszembe mikor meglatom magam a tukorbe AHHW UNDORITO! Valaki tud erre mit mondani? Nem vagyok ezzel egyedul?

13/L



2017. júl. 22. 08:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondjuk önbizalom növelés céljából csinálj ilyent

[link]

[link]

Takard ki az arcodat is és töltsd fel valami olyan helyre ahol az ismerőseid nem találnak meg. Ha fent van, akkor esetleg linkelheted nekem is.

Mindenképpen ajánlom, hogy másik településre menj tovább tanulni, mint ahova most jársz. Valahogy nézz keresztül anyádon (nézd semmibe esetleg) és előbb utóbb rájön, hogy kevesebb haszna van rólad sértőt mondani.

2017. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!