Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » MIT CSINÁLJAK? 17 éves fiúvagy...

MIT CSINÁLJAK? 17 éves fiúvagyok. Nincsenek barátaim magántanuló vagyok és annyi bajom van, apám nem foglalkozik velünk anyám se ér rá nagyon hogy elmondjam a problémáimat többféle betegségem is van.

Figyelt kérdés

#betegség #magány #nemfoglalkoznak
2014. dec. 18. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Magányos, depressziós vagy. Járj emberek közé, sportolj, keress társas hobbit, és hidd el sok minden fog változni.


És miért vagy magántanuló? Miért nem mész rendes iskolába?


Szerintem ez a baj.

2014. dec. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A mozgás sok mindent felszabadít és magabiztosságot ad.

Járj el sportolni társaságba. Menj túrázni, van rengeteg netes csapat, akik szívesen látnak, ha csatlakozol: [link] , [link] , [link]


Sok kellemes embert lehet megismerni az egész országból. Csak ajánlani tudom

2014. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbálj valamelyik szülő felé nyitni és beszélni a problémákról. Nagyon fiatal vagy még meg kell próbálnod. Gáz ha ez a feladat rád hárul és a szüleid ilyenek de egyenlőre még nekik kell lenniük az első számúnak.
2014. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

muszáj valakit tlálnod aki foglalkozik veled, általában a szülőkre nem lehet számítani, inkább keress idősebb barátokat.

ha a betegség súlyos akkor rögtön lépni kellaz orvos felé.

2014. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valahol biztos találnál barátokat,próbálkozz és ne ad fel soha!Biztos találnál valamit ami tartja benned a lelket. Én Pl: rátaláltam Adam Lambert zenéjére :D

Az ő zenéje segített hogy ne adjam fel. Tapasztalatból mondom egyszer minden jobb lesz

vagy azért mert barátokat találsz,lehetőséget arra,hogy egyenesbe jöjj vagy az évek olyanná tesznek hogy nem fog már érdekelni a sok gond.

2014. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fejér Megye,Mór
2014. dec. 18. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz ha akarsz,lehet nem tudok segíteni de szívesen meghallgatlak.
2014. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Irj privatot es lehet tudok segiteni, de az tuti h meghallgatlak.
2015. aug. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!