Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi bajom van, mit csináljak,...

Mi bajom van, mit csináljak, adjatok tanácsokat?!

Figyelt kérdés

Eléggé régóta nagyon egyedül érzem magam sok ember mondja azt hogy a barátom de én eggyiket se gondolom annak, ugy érzem hogy senkiben nem biztatok meg. Nagyon sokat szorongok és az utóbbi ifőben azt vettem észre hogy semmi életkedvem sincsen többször meg akartam(ok) halni. Nagyon ritkán úgy érzem sínen van az életem de rájövök hogy nem. Ezek miatt a dolgok miatt hirtelen szarok mindenre és sajnos kipróbáltam a dohányzást most is kívánom azt sem tudom eldönteni melyik nemet szeretem. Teljesen össze omlott a lelkem persze mindeszt nem tudom megosztani mással a szúleimmel sem olyan jo a kapcsolatom a nővérem egyébként pszhiologus de neki nem merek erről beszélni mert semmit nem vesznek észre abból amit én érzek. Az egyik tanárom már szólt a szüleimnek hogy nincsen valami gond velem? Mert verset kellett írni es egy kicsit kifejtettem az érzéseimet. Persze anyáék csak nevettek hogy dehogy.....

remélem valaki tud segíteni

Ui: egyébként teljesen jo tanulo vagyok azzal nincs gond

14L


2016. okt. 24. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi az amiért öngyilkos akarsz lenni? Érdekelne mi vesz rá egy 14 éves lányt a dohányzásra, biztos nagy stressz alatt állhatsz.


Nem te döntöd el melyik nemet szereted.


Írj többet mi történt még veled ami miatt ilyen rossz neked.

2016. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Apukámmal megromlott a kapcsolatom olyanokat szokott mondani hogy jo lenne ha már elmennék koliba és csak a gond van velem tudom hogy szeret de nagyon zavar hogy azzal nem foglalkoznak hogy vagyok csak azzal hogy mi van az iskolába.... én sem tudom hogy cigizhettem egyszer történt csak mert nagyon kivoltam és mivel ez az amit legjobban tiltanak a szüleim gondolom ezért csináltam. Azt elfelejtettem mondani hogy vannak eléggé beteg szokásaim pl az hogyha leesik egy toll órán akkor azt mondják ne vegyem fel de a az jár a fejemben hogy meghalok megölnek ha nem veszem fel és felveszem utána a tanár le ordítja a fejem de így elégedett leszek. Szerintem ez nem normális .... tényleg folyton ilyen gondolatok vannak a fejemben félek hogy ez tovább fajul
2016. okt. 24. 20:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Én teljesen más vagyok mint a többiek , nem azt gondolom amit elvárnak vannak önnállo gondolataim. Soha nem voltam olyan mint mások kiskoromban is mindig fiú akartam lenni..... mar nem szerencsére.
2016. okt. 24. 20:05
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Huh, hasonlítasz rám. :D :/ Ami nagyon rossz. :/ Szívesen segítenék, de így nem tudok, mert itt nem lehet most mindent hirtelen kipakolni és akkor neked jobb lesz. Ha gondolod, akkor írj privátot és szerintem tudok segíteni, mert én is hasonló vagyok.


Ha nem akarsz írni, akkor csak annyit tudok mondani, amit én is csináltam/csinálok: fogadd el, hogy mi van. Sodródj az árral és tedd azt, ami a dolgod.

2016. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Beszélj a nővéreddel. Ő pszichológus, az a dolga hogy megértsen téged és megkeresse a megoldást neked.
2016. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Családtaggal nem lehet ilyen viszonyban
2016. okt. 24. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha nővéred pszichológus s együtt éltek, akkor borzalmasan amatőr.

Írj rám s segítek.

2016. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már rég nem élek vele eggyütt ő máshol él a saját családjával.
2016. okt. 24. 21:21
 9/10 Firedoom ***** válasza:
0%

Vixen mester, Chaos mester es Suritett senpai, itt van az emberek tema 3 csucsa, ha ok nem tudjak megoldani a bajod akkor senki :D nyugodtan irjal ra akarmelyikre, teljesen jo szandekuak.

Es akkor johet az en valaszom:

Mivel a random metaforikus torteneteimet vagy felre ertelmezik vagy le se szarjak ezert marad a standard modszer:

-A vers irast mindenkeppen probald ki magadtol is. Vagy novella vagy naplo, amit csak akarsz! Ha senkinek nem tudod kiadni ami benned van akkor csak ird le. Sokat segit.

-Fura szokasok? En minden egyes zebra elott dobbantok egyet mielott atmennek. Miert? Csak ugy. Ha teged nem zavarnak ezek a berogzulesek akkor ne foglalkozz veluk.

-Fiunak akartal szuletni? En sokat gondolkoztam, hogy milyen lehet az ellenkezo nemnek, de igazsag szerint csak perverz okok miatt... Melyik nemhez vonzodsz? Elobb utobb kiderul. Nem leszel tole se tobb, se kevesebb. Mindenkeppen megtalalod a boldogsagod, csak vedd majd eszre amikor elotted all.

-Rosz a kapcsolat a szulokkel? Ismeros. En az evek soran megtanultam mindent magamtol megoldani. Regen voltak mar fiatalok, belefasultak a meloba stb stb. Ezer oka lehet amiert nem figyelnek rad.

-De ha ok nem akkor keress masokat. Nagy ez a vilag, sok az ember es a tobb ezer bosszanto szemely kozott csak azt a parat kell megtalalnod akiket idovel a baratodnak nevezel.

-Az elet neha kegyetlen, de en hiszek a balanceban. Ha sok rossz er akkor idovel jobb lesz. A termeszet mindig egyensulyra torekszik. De nem o donti el, hogy mi jo es mi rosz, csakis te!

-Egy cigi nem a vilag vege. En pl kave vuggo vagyok, de kozel sem egy bogre utan szoktam ra. A dohanyzas karos ez teny, de amig kulturaltan fustolsz es keveset addig senkit nem zavar.

De azert ne szokj ra! :'D

2016. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatást és a segítséget
2016. okt. 25. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!