Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány évesen szembesültél...

Hány évesen szembesültél először a halállal, gyászoltál először?

Figyelt kérdés
Szerencsésnek mondhatom magam, ha én már huszonéves vagyok, de senkinek nem rendített meg még a halála, mert nagyon közeli ismerősöm, szerettem még nem hunyt el?
2017. júl. 22. 10:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

Én még egyszer se, talán azért,

mert a saját szenvedésem ellenállóvá tett.

23/F

2017. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14 évesen, addig senkit sem vesztettem el, de akkoriban 2-3 hönap alatt egyszerre több hozzám közel álló rokonomat is.
2017. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
12. Szeretett nagypapám halt meg akkor előttem.
2017. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
kb 5 éves lehettem, amikor meghalt a nagymamám. Mondjuk kisgyerekként az esemény súlyát nem fogtam fel annyira még nyilván. Aztán 12 éves korom körül a papám is követte. :( na az már eléggé szíven ütött
2017. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
15 évesen. Édesapám öngyilkos lett. 1 évre rá pánikbetegséggel kórházba kerültem. A mai napig nem tudtam túltenni rajta magam. 29/N
2017. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

10 eves voltam mikor meghalt a nagypapam aki nem is volt annyira kozel hozzam. De nem is annyira a halala renditett meg, hanem akkor a temetesn a koporso mellett szembesultem vele eloszor, hogy egy nap en is igy vegzem majd. Hetekig ki voltam borulva es a szuleim sem ertettek hogy miert nem merek egyedul aludni.

Aztan 16 eves voltam mikor meghalt egy osztalytarsam aki jo baratom is volt. Nos itt mar halmozottan elojott az elso erzes a gyasszal es fajdalommal egyutt.

2017. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%
a halaltol felni nem kell, az igazi elet csak azutan kovetkezik.
2017. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Januárban a nagypapám halt meg. Eleinte nagyon sokat sírtam és mindig arra gondoltam hogy milyen rossz hogy már nincs közöttünk.:(

14/l

2017. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Amikor először szembesültem a halállal, kb 12 éves voltam, keresztapam kisfia halt meg hirtelen, 3 éves volt.


Mikor a gyásszal először szembesültem, 21 éves voltam, a legjobb barátnőm halt meg.


Szerencsére mások (pl. nagyszülők) még nem haltak meg a környezetemben.

2017. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
8 évesen, akkor halt meg az édesapám.
2017. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!