Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis mi a büdös francért nem...

Mégis mi a büdös francért nem tudom elviselni a monotonitást?

Figyelt kérdés

Egyszerűen egy munkában sem találom meg magam.

Itt vagyok 21 évesen.

Tanultam vendéglátást, jogot, most egészségügyben dolgozom.

Voltam diákmunkán gyárban és egyetem mellett fél évig irodai adminisztratív munkát végeztem de nem találom meg magam...

Az egyetemen igazságügyi igazgatást tanultam de ott hagytam és úgy döntöttem hogy diplomás ápoló szeretnék lenni ezért jövőre levelezőn elkezdem Soten.

Már 1 hete egy sebészeten dolgozom mint segédápoló de most elbizonytalanodtam. Nem bírom a monotonitást és a felelősséget.

Mi a francot kezdjek magammal. Félek hogy kicsúszok az időből és elcseszem az életem. Annyi minden érdekel..de csak felületesen.

A monotonitástól menekülök. Nekem az a halálom.

Milyen munka lenne jó nekem?

Kérlekszépen segítsetek!!!!


21/L


2017. júl. 23. 17:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék egy karriert.. de hol és hogyan ha mindent abba és ott hagyok...?
2017. júl. 23. 17:18
 2/5 A kérdező kommentje:

Az egyetlen amit tényleg szeretek csinálni az életben az az éneklés és a zene.

De úgy érzem hogy azt is megutálnám mert kötelező ha valaki abból él.

És akkor már ez a kis boldogság sem maradna mert besavanyodnék.

Miért van ez velem?

Kiskoromban versenyszerűen sportoltam de abbahagytam.

Zeneiskolába jártam, abbahagytam.

Főiskolát abbahagytam.

Most megint úgy érzem hogy nem megy..

Anyuék rontották el a nevelésem ilyen téren vagy miért szenvedek?

2017. júl. 23. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszett meg egyik állás sem, diplomával sem. A nyugdíjas szüleim gazdaságában éreztem legjobban magam. Valószínű nem azért mert gazdaság volt, hanem mert a sajátomban a magam ura lehettem és senki sem szólt bele az életembe. Bár azért is tetszhetett mert így az élelmet közvetlenül termeltem meg magamnak és a családnak. Míg egy munkahelyen a munkából pénz lesz, a pénzből meg a szükségletek, és ez a sok "tranzakció" sok lenyúlásra ad lehetőséget. De leginkább az a gondom a munkahelyekkel hogy ott mindenki főnöknek képzeli magát.
2017. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem bírom. Szerencsére változatos a munkám, ritkán kell ugyan azt csinálni, vagy ha kell is, hetek telnek el közte.

:D

Egy gyárban szerintem nem bírnám tovább egy napnál.

2017. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberekből lesznek a Polihisztorok. Csinálj mindig mást ha unod a dolgokat. (Persze ahhoz is kell valamennyi pénz, hogy válts.) Vagy mondjuk legyél Ereklye Vadász, mint Sydney Fox. XDD Viccet félre téve is csinálhatsz ilyesmit. Utazgatsz, régi építményeket rekonstruálsz meg egyebek.
2017. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!