Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy duci lány,...

Szerintetek egy duci lány, hogyan öltözködjön nyáron? Anélkül, hogy az emberek megvetően néznének rá.

Figyelt kérdés

Szerintem a rövidnadrágot kihúzhatjuk a listából. A hatalmas csülkeim miatt...

170 cm és 69 kg vagyok, szerintem én már bőven benne vagyok a duci kategóriában vagy lehet, hogy már túlsúlyosban is.

17/L



2017. júl. 23. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Szoknya
2017. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

Úgy öltözködjön, ahogy ő szeretne, ahogy kényelmes neki.


Térdig érő rövidnacit simán fel lehet venni, térdig érő szoknyát is természetesen. :)


Csak jótanács: ha nem szeretnéd, hogy a súlyfelesleged az egészséged rovására menjen, akkor légyszíves, kezdj el egészséges mozgásban gazdag életmódra váltani.

Ha csak nem akarsz huszaséveid közepétől orvostól orvosig járni az egészségügyi problémáid miatt, amit a súlyfeleslegednek köszönhetsz majd.

2017. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem olyan durva a 170/69, nekem is hasonló, és nem mondom magam ducinak, vagy elhízottnak.

Persze van rajtam fölös.

De persze lehet, hogy rajtad máshogy oszlik el, vagy vékonyabbak a csontjaid, nekem például eléggé vastag csontjaim vannak.

2017. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)


2# Ne hidd, hogy már nem jutott eszembe az edzés. Már kétszer is nekifutottam, de mindig feladtam 1 hónap után, mert nem volt már motivációm. Sajnos nincs senki sem aki eljárna velem edzeni. Egyedül meg nem jó, mert könnyen feladom, amit még én magam sem értek, eddig minden problémámat megtudtam oldani egyedül, most kiderült, hogy egyedül gyengusz vagyok ehhez. :/ Gondolkodtam már a személyi edzőn csak hát az sem ingyen van..

2017. júl. 23. 22:55
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha az egészséged nem elég motiváció számodra, akkor elég nagy problémák vannak nálad, bocsi. :(

Légy kitartó, küzdj.

2017. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Hát alacsonyabb vagyok nálad de kb ugyanolyan nehéz,de ez egyáltalán nem túlsúly attól még hogy van rajtad egy kis plusz nem azt jelenti hogy nem vagy egészséges, és szép és nyár elején énis mindig aggódok, de aztán rájövök hogy nem szabad azzal törődnöm hogy mások mit gondolnak, tehát azon kell dolgoznod hogy jól érezd magad a bőrödben eléggé ahoz hogy ne érdekeljen mások mit gondolnak
2017. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
170 cm / 69 kg, sokkal elhízottabb emberek járnak rövidnadrágban...
2017. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire frusztrál az, hogy más mit gondolhat rólad, akkor íme pár tipp:

- hosszú, de vékonyabb anyagú, szellős szoknyák (sokkal hűvösebben tartják a lábat, mint akár egy rövidnaci... plusz téged össze sem fog nyomni, mert elég magas is vagy mellé)

- normál hosszú vagy hosszított pólók, blúzok, lehetőleg olyan, ami nem áttetsző papírvékony

- egyberuhák (olyan, ami nem túl cuppanós és nem túl rövid)

2017. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet, mert 69 kilóval nem tűnsz ducinak.
2017. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amibe kenyelmesen erzed magad. Bő,lenge,ruhácska,háremnadrág,szoknya,lenge póló
2017. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!