Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól tettem ezt duci lányként?

Jól tettem ezt duci lányként?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon megismerkedtem egy fiúval és nagyon szimpatikus volt. Amikor fordulhatott volna komolyabbra a dolog, féltem lépni és nem néztem meg az általa írt üzeneteket.

Nem tudom miért van bennem ez a félelem ismerkedés terén, lehet mert eddig negatív tapasztalataim voltak? Nem cselekedtem jól?



2017. jún. 25. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetted jól.

Ha kedvelitek egymást, akkor nem hiszem, hogy ez akadályt jelentene (ha pedig igen, akkor képet kaptál a srácról).

Nézd meg az üzeneteit és válaszolj neki. ;)

2017. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem, mert így nem csak duci vagy, hanem gyáva-buntó is...

Minek kezdesz valakivel, ha tudod, hogy csak játszol..álmodozni jó?Álmodj egyedül akkor, az korrektebb;)

Vállald-fogadd el magadat, legfeljebb keresgélsz tovább, ha nem jön össze a dolog...ennyi.

2017. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem ismerjük a korodat...

Akár jól is dönthettél...

Abból amit leírtál nem lehet jó válaszokat adni.

Több információ kellene.

(Ha túl fiatal vagy, akkor nem szerencsés, hogy ismeretlenektől vársz tanácsot.)

2017. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondold el, most szegény srác mit érezhet basszus. Elég szemétség, pláne, hogy szerintem nem kéne, hogy köze legyen a testalkatodhoz.

Ducin is lehetsz szép, lehet önbizalmad, ne idegeskedj emiatt. Magadnak kell megfelelned, nem másoknak. Ha a személyiségedbe beleszeret valaki, akkor a külsőd miatt nem fog kevésbé szeretni.

2017. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félsz a csalódástól, hogy valaki azért utasít vissza mert duci vagy.
2017. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Akik testkép alapján döntenek és nem kedvelik a "ducikat", azzal nem érdemes kezdened (felejtsd el őket).

Viszont, akik kedvelik a "ducikat" ott fel sem vetődhet, hogy ez problémát okozhat.

Mindig igyekezz tisztában lenni azzal, hogy te kiknek jössz be. Olyanokra nem érdemes időt energiát, érzelmet pazarolni akiknél eleve nem jössz be (ha belemész ilyen játékokba, rengeteg problémát zúdíthatsz a fejedre).

2017. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem tetszenek a duci lányok. Van kedved beszélgetni?
2017. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem jól tetted. De nem para, még van idő változtatni rajta. Írj neki vissza ;). Mellesleg én is szívesen ismerkednék veled, imádom a duci lányokat. Ha úgy érzed, írj.

25/F

2017. jún. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. jún. 26. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!