Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy éve nem voltam szabadságon...

Egy éve nem voltam szabadságon, hamarosan viszont pár hétig igen. Ti hová mennétek el feltöltődni itthon?

Figyelt kérdés
32/F
2017. júl. 24. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Miskolci barlangfürdő
2017. júl. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit takar az a pár hét, de én nekem ha a pénz nem számítana körbe utaznám a Balaton partot. Úgy Balatonfüredre érkeznék elsőre, ott töltenék el egy napot és minden nap más-más népszerű településre mennék úgy egy napra vagy fél napra kicsit strandolni, körbejárni a helyet, csodálni a tájat stb...


Ha azért pénzhez lenne kötve akkor néznék valami olcsó kempinget ahol lehet bérelni házat, vagy valami apartmanba mennék egy üdülő közeli helyre ahol van valami fürdő némi wellness stb.. én meg ott el lennék egy hétig akár egyedül is.

Vagy nem mennék sehova nyaralni hanem mindennap elmennék valamerre csavarogni, olyan helyre ahol még nem járta, vagy ha jártam ott csak nagyon régen akkor amolyan emlékezet frissítést csinálnék, főleg ha tudom hogy akkor jó volt, azt szívesen megismételném.

2017. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!