Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor megismertem egy srácot tinderen(azaz egy évvel ezelőtt)akinek akkor volt barátnője, úgy hogy csak barátként beszéltünk egész nyáron, de úgy igazán jó barátok lettünk aztán ősszel nekem lett egy féléves kapcsolatom és azalatt nem nagyon beszéltünk mert nem lehetett.Ezalatt a fél év alatt ő szakított a barátnőjével és miután én is a volt barátommal megint elkezdtünk beszélgetni és kétszer találkoztunk.Az első tali eléggé ratykó volt mert mindig nagyon izgulok első találkozásnál meg eléggé úgy jött le mintha nem erre számított volna vagy nem is tudom de aztán ahogy telt az idő aznap egyre jobb lett a végén csók is volt stb..viszont utána rákérdeztem hogy akkor mi legyen velünk azt mondta,hogy nem meri azt mondani hogy járjunk mert nem biztos benne hogy minden hétvégén le tud jönni hozzám ugyanis kb 70 km-re vagyunk egymástól,ezek után azért mondtam neki hogy én meg nem vagyok belé még szerelmes úgy hogy amúgy is hülyeség lenne így belevágni,aztán eltelt egy-két hét és még egyszer találkoztunk viszont akkor nálam aludt mert nagyon rosszul vannak buszok,csodás volt az a nap minden tökéletesnek tűnt és úgy viselkedett teljesen mintha már kb járnánk,le is feküdtünk,amúgy hozzátenném, hogy azért feküdtem le vele mert egyrészt a viselkedése alapján totál elhittem h ebből lehet valami másrészt nagyon jóban voltunk barátként is úgy hogy már csak azért sem bánom a harmadik ok hogy azt mondta szokott olyat csinálni a ribizlikkel hogy izé járjunk aztán megdugja őket és lelép viszont azt mondta velem nem csinálna ilyet mert nem vagyok az és végül is ezért mondta h ne járjunk aztán jött a kopp.Pár nappal utána ismét rákérdeztem h akkor mi a szitu és azt mondta hogy hát ő nem tud már lejönni mindig a nyáron és h ezt így nem lehet csinálni..nyilván teljesen kibuktam mert nem hiszem el h ő akkor jött rá arra h ezt így nem lehet csinálni mikor rákérdeztem..és szemét dolog volt hogy megvárta amíg bemutatom szüleimnek meg megdug..és főleg az esik szarul h ezek szerint engem is egy kalap alá vesz a ribikkel bár azt nem tudom hogy tisztában van-e azzal h ugyan úgy kihasznált vagy ő is meg volt zavarodva nem is értem az egészet..ez egyébként három hete volt..eléggé nehezen dolgozom fel a dolgot h egy olyan ember csinálta ezt aki elég közel állt a szívemhez ráadásul mindent megbeszéltünk annó is..egyébként tegnap ráírtam és elmondtam neki hogy mit gondolok erről és h rohadtul megbántott,annyit írt eddig hogy 'érezte hogy ez lesz' ezt nem tudom mire értette szóval majd kiderül gondolom..de ti mit gondoltok az egészről? Én voltam a naív kis pycsa vagy azért ő is hibás? Egyszerűen kíváncsi vagyok,hogy hogy néz ki ez külső szemmel.

2017. júl. 24. 14:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ráadásul azért bíztam meg benne ennyire mert még ő mondta a találkozások előtt részegen hogy ő totál belém szeretett tavaly és kb úgy élte meg azt h nem beszéltünk többet mint egy szakítást hát azért az ember egy részeg embernek csak hisz..meg tényleg annyi okot adott rá hogy megbízzak benne..
2017. júl. 24. 14:27
 2/3 anonim válasza:
100%
amit le írtál az jött le nekem hogy te szereted őt és ha ez így van akkor szerintem próbálj meg ugy közeledni felé hogy tudja hogy te ezt szeretnéd és ha ő meg akkor se tudja biztosan hogy együtt akar lenni veled vagy nem szeretné akkor szerintem hagyd
2017. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖszönöm:)
2017. okt. 13. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!