Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a mostanság nagy port kavaró esetről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2017. júl. 15. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Kuruc meg borsonline? Kééééérlek, még egy 444-es linket is a gagyi szentháromság kedvéért!


Amúgy mi ez? Belelestem. Cigány és mélyprosztó belügy. Tahóvilág és a éjjelnappalbudapest szintje.

2017. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem is hallottam erről.

Fu hát ezek ilyen prosztó g-cik már elnézést.

2017. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
"elmozdult a műmellem" XDDDD
2017. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1 Óhajod számomra parancs :DDD


[link]

2017. júl. 15. 20:05
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam, hogy ha ilyet látok akkor az agresszort nem átallom nekifutásból szájon rúgni, független attól, hogy az áldozatról sem feltétlen pozitív a véleményem. Nagyon durva már, hogy a nyakára lépnek és húzzák a fejét. Mondjuk azt nem tudom, hogy a műmelle hogyan mozdulhatott el, a videóban nem láttam mellre mért ütést.

30/f

2017. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hülye prolik, és az agresszió nem megoldás semmire. Elég szánalmas amúgy, ahogy néhanyan nyalnak Szilvinek, hogy milyen jól tette, hogy megverte a másik lányt. Mehetnének a Maunika Showba, odavaló mind. Meg amúgy mi ez már, hogy felteszik a netre, hogy megvernek valakit? :D

Legalább annyi esze lenne valamelyiknek, hogy nyugiban és kihalt helyen teszik, nem így a világ szeme elé tárni. Hát na, nem az eszükért szeretik az ilyeneket, az biztos.

2017. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Mi a véleményem? Örülök, hogy nem vagyok jótestű cicababa, mert Szilvi engem is szétrúgna..:D
2017. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Zsák a foltját. Ricsikét biztos az esze miatt szeretik ezek a diplomás lányok akik biztos nem k*rvák.
2017. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Fú, engem nagyon felidegesített. Elindított bennem egy gondolatmenetet és azon filóztam órákig. Hogy vannak emberek akik erre "Tetsziket" nyomnak, hogy ez a nő milyen népszerű, hogy mennyien vannak akik példaképként tekintenek erre a nőre, vagy a zuglói kokainos gázolóra. Szomorú nagyon. Mondjuk én elég érzékeny vagyok szociálisan, de ez külön feldühített.


F

2017. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem az eszéért szeretik a libát, hanem a melle húsáért.

A két hülye qurva tépi egymást a betevőért. XD

2017. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!