Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 2 napja a randi végén azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 napja a randi végén azt mondta, hogy ő is szeretne majd újra találkozni, de azóta nem sokat írtunk egymásnak, akkor mikor kérdezzem meg, hogy mikor találkozzunk megint a jövő héten?

Figyelt kérdés
Megvolt a kézenfogás, láttam rajta azt is, hogy jól érezte magát velem, ennek hangot is adott, és beszéltünk is róla, hogy legközelebb majd mit nézzünk meg együtt. Aznap este beszéltünk, azóta viszont nem sokat beszéltünk Fb-on, csak 1-1 üzenetet tegnap, meg ma is, de nem is akarom zavarni, mert nincs egész nap a gépnél hétvégén. Viszont nem tudom, hogy a következő randit mikor próbáljam meg lefixálni, szerintetek?

2015. dec. 5. 16:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, első randi volt.
2015. dec. 5. 16:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Hm szerintem azért még érdemes a hétvégén, hogy tudja hogyan tervezze a következő hetét.

Akár ma akár holnap.

Holnap azért már szerintem illene.

2015. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez jogos, én sem akarom feleslegesen függőben tartani a dolgot, ha esetleg várja már, hogy mikor beszéljük meg. Csak nem akartam eddig, hogy úgy érezze, hogy epekedve várom másfél napja, hogy mikor beszéljük meg a találkát, és mivel keveset beszéltünk a randi óta, ezért nem is tudom 100%-ra, hogy esetleg azóta nem gondolta-e meg magát..
2015. dec. 5. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú? Mert akkor kérdezz már rá, hogy mikor látod újra.
2015. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól érezte magát, akkor nem fogja azt hinni, hogy tepersz utána :) Őszintén ha jól érzem magam egy randin, szeretem, ha már másnap vagy max azután ír a srác.
2015. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, ráírtam, hogy akkor mikor tovább. :D
2015. dec. 5. 19:49
 7/7 A kérdező kommentje:
És igen, én vagyok az F.
2015. dec. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!