Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt hiszem az egyik fiú...

Azt hiszem az egyik fiú ismerősömbe több feminim lágyság szorult, mint belém. Gáz?

Figyelt kérdés
(A fiú teljesen hetero és nem is transznemű.)
2017. júl. 25. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Maximum akkor, ha ezt te gáznak érzed :) Én sose voltam valami feminin, lágy, tipikusan nőies nő, de soha nem is akartam az lenni, úgy érzem jól magam a bőrömben, ahogy vagyok. Az meg, hogy random emberek mit szólnak ehhez, legkisebb mértékben sem érdekel :)
2017. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokszínűek vagyunk, nincs ezzel semmi baj. Van olyan nő, aki tökösebb és férfiasabb, mint én. De nem veszem a szívemre
2017. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem
2017. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 26. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:

A gáz inkább az, amikor harsány, ordenáré, keménykedő nők mondják magukról, hogy ők az igazi nők.

Minden nemnek megvannak szerencsére a jellegzetes adottságai, aztán vannak, akikből előhozzák a félállatot ezek a "félemberek" nos nálam a férfias nők azok, akiktől feláll a szőr a hátamon valamiért.(anno a kretén nővérem miatt talán, aki élvezte, hogy verhet, meg szívathat, azóta ha ilyen típusú nővel hoz össze a sors, aki allergiás a férfiakra, előjön a félállat belőlem)

2017. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!