Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megalázó hogy jogról segédápol...

Megalázó hogy jogról segédápoló lettem?

Figyelt kérdés

Otthagytam a jogi kart mert túl drága lett volna és nagyon értelmét sem láttam.

1 évet jártam.

Aztán gondolkodtam mit szeretnék csinálni és az ápolónőnél kötöttem ki.

Anyukám is az volt 40 évig. Ezért jelentkeztem egy megyei kórházba segédnővérnek.

Felvettek és 1 hete itt vagyok.

Viszont az egyetemet nem akarom elengedni. SOTE-n szeretném elkezdeni a diplomás ápoló képzést jövőre.

Szerintetek ez az átmeneti állapot most megalázó? Ha megemlítem valakinek?

Gáz dolog?

21/L


2017. júl. 25. 16:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Na na na, lassan már mindenkinek diplomája van az eü-ben, valakinek ki kell vinnie az ágytálat sokuk közül és főnővér sem lehet mindenkiből.
2017. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy az a jóval-jóval több is szar. A Lidl MOST 250 ezer körül fizet + műszakpótlék. És nekik nem kell diplomásoknak lenniük, nem kell éjszaka meg karácsonykor dolgozniuk. És nem kell félniük, hogy miattuk meghal valaki. De ha ez életed álma, csináld!
2017. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.. nekem többet ér az hogy az életben azért le is tegyek valamit az asztalra. Ne egy kassza mögül menjek nyugdíjba.

( Ezzel nem lenézem őket, csak nekem másak a céljaim az életben. )

2017. júl. 25. 16:58
 14/23 anonim ***** válasza:
51%
Fúúú, akkor gyorsan elfutok egy Lidlbe és felvetetem magamat, 2 éven belül lesz lakásom, kocsim meg minden, ugyan már ... Senki nem menne külföldre, és közmunkások sem lennének ha ez igaz volna.
2017. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%
#14 Ott a hatalmas tábla a boltban. Keresnek teljes állásra és részállásra is embert. Miért nyomnák a vevők képébe, ha nem lenne szükség dolgozókra?
2017. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
A tábla lehet kint van, hogy vesz fel eladót, de nem fizet nettó 250 ezret az is biztos.
2017. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem gáz, mert így is értelmes dolgot csinálsz. Viszont ha lehet, akkor hasznosítsd a tudásodat, mert tuti okos vagy:).
2017. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
* Ha kérdező meg lediplomázik, akkor ennyit fog kapni kb, nettóba.
2017. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#16 Ki mondta, hogy nettót. A kérdező sem nettó béreket említett.
2017. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Bruttónak is irreálisan magas szerintem...

ez nettó kb 166.000 Ft.

Esélytelen szerintem.

2017. júl. 25. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!