Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megalázó hogy jogról segédápol...

Megalázó hogy jogról segédápoló lettem?

Figyelt kérdés

Otthagytam a jogi kart mert túl drága lett volna és nagyon értelmét sem láttam.

1 évet jártam.

Aztán gondolkodtam mit szeretnék csinálni és az ápolónőnél kötöttem ki.

Anyukám is az volt 40 évig. Ezért jelentkeztem egy megyei kórházba segédnővérnek.

Felvettek és 1 hete itt vagyok.

Viszont az egyetemet nem akarom elengedni. SOTE-n szeretném elkezdeni a diplomás ápoló képzést jövőre.

Szerintetek ez az átmeneti állapot most megalázó? Ha megemlítem valakinek?

Gáz dolog?

21/L


2017. júl. 25. 16:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én.

A kérdező egy középfokú végzettséggel rendelkező dolgozó (18 éves) béréről írt bruttóban, tudom.

2017. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz ! Sőt, becsülendő, hogy döntöttél! sok ember nm tud dönteni....
2017. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Sokan úgy írtak hozzászólást, hogy nem is igazán jártasak a témában. Rengeteg OKJ-s ápolónő van, az ágytálat ők hordják ki sokszor, a diplomás ápolónő egy jó szakma, és jól fogsz járni vele, vezető is lehetsz. Lehet nem a legmagasabb a fizetés, de az egészségügyben nem szokták halálra keresni magukat az emberek.

Ha élvezed, hogy ápoló vagy akkor ez becsülendő, és egyáltalán nem megalázó. Annak megalázó, aki olyan ápolónő keze alá kerül aki utálja amit csinál, bunkó, cammog a betegekre, unott, de ezek nem is élvezik a munkájukat. Ha te ezt szereted, akkor gondolom nem fogsz így bánni a betegekkel és ez szívmelengető (műtét után egy hétig feküdtem úgy a kórházban, hogy olyan nővérekkel voltam akik azért is cammogtak, ha fájdalomcsillapítót mertem kérni, vagy ha segíteni kellett felülni mert az összevarrt hasammal nem bírtam magamtól)

Úgyhogy ez semmiképpen sem gáz, vagy megalázó, sok sikert kívánok a felvételihez! :)

2017. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!