Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzek így? Miért viselke...

Miért érzek így? Miért viselkedek egyáltalán így?

Figyelt kérdés
Sokszor van ( az utóbbi időben egyre inkább ) hogy flegma vagy bunkó vagyok másokkal pedig nem akarok az lenni, észre sem veszem ha az vagyok és ez nagyon zavar. Ezért is félek mert hiába tudom , hogy a barátaim szeretnek engem, még mondják is holott nem kérdezem, úgy érzem mintha utálnálak és senkinek se lenne rám szüksége. ( ja és nem vagyok depressziós )
2017. júl. 25. 20:38
 1/2 anonim válasza:
Picit próbàlj meg a normàlis beszédszintre koncentrálni pár napig, hamar belelehet jönni, lehet hogy valami màs probléma àll a viselkedésed hátterében,lelki bàntalmazàstól a bal lábbal kelésig sok minden lehet,mivel nem írtad ki a korod lehet hogy csak simàn serdülsz és a hormonaid is jàtszanak veled,csak figyelj oda hogy mit mondassz, és ne stresszelj erre az egészre :)
2017. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elõzõ vagyok, ha a barátaid mondjàk hogy szeretnek és màr régebb óta megbízható kapcsolatban vagy velük akkor nem kellene ennyit aggódnod, ne érezd magad feleslegnek és ne ràngasd magad olyan sötét gondolatokba hogy jajj õ most biztos örülne ha elàsnàm magam a pince alá, csak élvezd az életet :)
2017. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!