Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy így érzek?

Normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Kissé üresnek érzem az életem. Vannak dolgok, amik érdekelnek (nem is olyan kevés), de most már azok se tudnak teljesen lekötni. Vannak ötleteim, hogy mit szeretnék elérni a jövőben, mégse vagyok eléggé motivált.

Úgy érzem, talán ha lenne egy barátnőm, akivel lelki társak lennénk, ez megváltozna, visszanyerném az érdeklődésemet és a motivációmat, tervezhetnénk a közös jövőt stb.


Normális ez szerintetek? Azt mondják, hogy akinek szar az élete, annak nincs értelme egy párkapcsolatba belevágnia, az úgyse fogja megjavítani, én viszont kicsit mégis úgy érzem, hogy sokat javítana rajta.



2017. jún. 11. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem normális...valahogy én is így érzek.

De szerintem ez egy idő után elmúlik.

2017. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak így egy páran,de az a helyzet,hogy általában az emberek nem szeretik más nyomorát hallgatni,meg ilyen lelki társ,stb dolgokkal foglalkozni.

Egy embernek nincs szüksége egy olyan társra,aki nyavajog,akaratgyenge,és lelkizik,hanem célratörő egészséges,aktív,élet és társadalomépítő,vidám társ kell.

Ezt tapasztalatból írom,én voltam mind a kér oldalon,tudom.

Kezd el foglalkozni azzal,ami érdekel,hobbik,stb,élvezd ezeket,és meglátod jobb lesz.

2017. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is pont így érzek most. Szerintem minden embernek van olyan időszak az életében, amikor úgy érzi, nincs ami motiválja. Szerintem bátran vágj bele bármibe. Hülyeség, hogy nem érdemes, csak jobb lehet tőle az életed.
2017. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!