Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak emberek ilyen...

Hogyan tudnak emberek ilyen körülmények között élni?

Figyelt kérdés

Sok olyan helyen jártam és láttam fényképeket, ahol a lakások úgy néztek ki, mint egy szemétdomb, nem is merem jellemezni, undorító mocsok, kosz, rendetlenség. Emberek laknak ilyen helyen, főznek, esznek, pihennek, alszanak, nem csak szegénységben élők, hanem jómódú emberek is. ( láttam olyat)

Egyszerűen felfoghatatlan számomra hogyan képesek emberek lesüllyedni erre a szintre.

Múltkor jártam egy ilyen helyen, ebédre hívtak meg. Az ott lakók nem szégyenkeztek, nekem evés közben hányingerem volt és alig vártam hogy eljöjjek onnan.


2017. júl. 26. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy képet is küldj, mert rendetlenség és rendetlenség közt is van különbség.
2017. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2017. júl. 26. 10:37
 3/7 anonim válasza:

Ezt én is tapasztalom. Annak ellenére,hogy én is borzasztó rendetlen vagyok felettéb mód kiveri nálam a biztosítékot... Akármennyire is trehány vagyok, a KOSZT legalább eltűntetem, még ha szét is dobálok mindent... Azonban ha vendégeket várok,vagy akár csak egy tíz perces látogatást patyolat minden , enni lehetne akárhonnan. A kedvencem -leszögezem imádom az állatokat,világéletemben volt kutyám,KINT - mikor a lakásban van vagy vannak a háziállat(ok). Az még hagyján,de hogy a konyhába is betehetik a lábukat... Szőr az asztalon... Szőr a kajában... Szőr a gazdi ruháján... Ezáltal szőr az én számban,gyomromban...Nem mosnak kezet az állat fogdosása után,úgy főznek,sütnek... NE! Sírás kerülget mindíg... Borzalom. Mondom ezt én,rendetlen disznó... Na de ha más is meglátja véletlen szégyenkezek!

Teljesen egyetértek veled,nincsenek szavak rá... Sokszor a jómódúaknál valóban rosszabb a helyzet mint a tanyasi barátaimnál,de azért tanyán is láttam már gyönyörűséges dolgokat...


Számomra is érthetetlen! Legalább ha tudják,hogy valaki odamegy,akkor tennének valamit...

2017. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
UI.: tudom,hogy a tanyasi élet nem zárja ki a jómódúságot,nyilván aki akarja érti mire gondoltam.
2017. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as, az még hagyján, mikor csak szőr van az asztalon vagy a kanapén a kutya után. Én olyan helyen voltam ismerősnél, ahol a konyhaasztal alatt több napos (hetes?) száraz kutyasz*r volt. A konyhaszéken meg két hörcsögketrec, a forgács szanaszét szórva, és így ettek ott az emberek. Azt hittem rosszul leszek. Nekem is vannak bent a házban állatok, de naponta takarítok utánuk.

Meg én tudatlan, elmentem ennél az ismerősnél wc-re, hát az a wc kagyló kefét még életében nem látott, kitudja hány éves sz*rcsík volt rászáradva. Ezt meglátva inkább visszatartottam amit kellett és hazamentem. A nő aki meg ott lakott kívülről adott magára, mindig divatos ruhák, parfüm stb. De a hely ahol lakott egy disznóól volt.

2017. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A benti állattartáshoz hozzátartozik a szőr, az így is úgy is lesz akármit csinálsz. De az, a direkt nem takarítanak utána, az már nem normális. Én is rendetlen vagyok, szétdobálom a cuccaimat, most is üres vizes flakonok meg zoknik vannak a padlón, de könyörgöm, kosz nincs. Az asztal igaz össze-vissza a dolgok, de tiszta. A konyhaasztalnál szerintem alap, hogy evés előtt letörlöd a morzsát, stb... ami esetleg előzőleg ottmaradt. Szóval egyetértek, ez már igénytelenség, nem rendetlenség.
2017. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Léteznek szegény emberek, jóreggelt, nekik sok választásuk pl nincs :D
2017. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!