Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha a...

Mit gondoltok arról, ha a szülő (k) a gyerekeivel strandra mennek, és visznek magukkal tejfölt, sajtot, és csak sima lángosokat vesznek ott?

Figyelt kérdés
Így oldják meg a sajtos-tejfölös lángost, jóval olcsóbban.
2017. júl. 26. 10:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%

..és hűtőtáskát is visznek, vagy egyből , ahogy odaérnek, veszik is a lángost? merthogy a tejföl meg a sajt a 30 fokban elolvad és büdös lesz..


Valószínűleg nagyon szegények, ne szóld le őket!

2017. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
És ez neked miert faj? Eleg baj az nekik ha ennyire telik
2017. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Miert ne? Bar nem tudom mit szamit mar az par forint, de biztosan vannak olyanok akiknek ez is szamit.
2017. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%
Ennyi erővel a lángost is meg tudnák csinálni otthon, nem nagy kunszt és akkor azt is vihetnék magukkal.
2017. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem gáz.
2017. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

A lángos tizedannyiba kerül házilag, mint a strandon.


Ha nekik megfelel, hajrá.


Mi anno sosem ettünk strandos kaját, csak szendvicset otthonról. Nem azért, mert nem tellett rá, csak a szüleink sokallták a pénzt a kukoricára/lángosra. Na meg a szendvicsünk valamennyivel egészségesebb él laktatóbb is volt.


Hagyd őket, nem feltétlen csórók, ezeregy okuk lehet, amiért viszik a sajtot és tejfölt

2017. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Fura. Mert ha ennyire spórolni kell, akkor vihetnék otthonról az egészet. Sokan nem vesznek strandon kaját, mert drága, meg sok helyen nem is túl jók a büfék és szar a kaja. Szerintem egyébként a sajtos-tejfölös lángos nem sokkal drágább, mint a sima.
2017. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
55%

Szerintem nem gáz. MI is szoktunk vinni hütő táskába. Eg 4 tagú családnál azért nem mindegy h megveszem a sima lángos 300ft/db,vagy a sajtos tejfölöst 6-700FTért.

Legalább marad pénz fagyira is

2017. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Visznek hűtőtáskát is, és egyáltalán nem szorulnak rá erre.
2017. júl. 26. 10:49
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Mivel spórolnak a feltéten,a tejföl is higítva van,szerintem jó ötlet,így annyit tesz rá,amennyit akar.
2017. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!