Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha a...

Mit gondoltok arról, ha a szülő (k) a gyerekeivel strandra mennek, és visznek magukkal tejfölt, sajtot, és csak sima lángosokat vesznek ott?

Figyelt kérdés
Így oldják meg a sajtos-tejfölös lángost, jóval olcsóbban.
2017. júl. 26. 10:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Másfélszeresébe kerül a sajtos-tejfölös, szerintem jelentős a különbség.
2017. júl. 26. 10:50
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
Igazuk van, én is vinnék, ha szeretném a lángost. Az a 2 csepp tejföl, amit ott rátesznek nekem sem tetszene. Amúgy meg semmi közöd/közünk hozzá. Fürdőruhát is árulnak a strandokon, az emberek nagy többsége mégis otthonról viszi.
2017. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy laktózmentes a cucc, amit visznek, és azt a lángosozóban nem kaphatnának.
2017. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi elvitelre szoktunk kérni sima lángost.Otthon jól megtejfölözzük és szórunk rá sajtot bőven.

A lángosonál ezért a két feltétért elkérnek 300-400 forintot is.És hát valljuk be, a tejföl annyira fel van vizezve,hogy semmi íze.A sajtból meg a legolcsóbbat szokták használni.

Ennyiért már otthon jó fajta sajtot rakok rá és hígítatlanul a tejfölt.

Nem mondom, hogy strandra vinnék magammal külön, de megértem, hogy miért maguk rakják rá.

Amúgy strandon sokan visznek otthonról kaját, nem gáz szerintem.

Én kimondottan utálom a strandos kajákat, borzasztó rossz minőségűek szoktak lenni, horror áron. Szerintem úgy vannak vele, hogy nem kell annyira jónak lenni, úgysem a visszatérő vendégekre alapoznak.

Egy belvárosi gyorskajáldában ha olyan szemetet árulnának, mint a strandokon, akkor hamar lehúzhatnák a rolót. De a strandon ígyis, úgyis megveszi az ember és legközelebb(jövő nyáron) már talán nem is emlékszik rá melyik bódéból vásárolt az előző strandolásnál.

Szóval én is inkább otthonról szeretem vinni a kaját strandoláshoz, finomabb és laktatóbb. Ha van hűtőtáska, akkor nem fog megromlani.

2017. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
32%
Fuh, nekem anno a keresztanyám volt ilyen, hogy mentünk a strandra, de hozott magával szalámis kifliket, hogy ne kelljen a strandon megvenni a kaját. :D
2017. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%

"ha ennyire spórolni kell, akkor vihetnék otthonról az egészet"


Próbáltál már egyszerre 6-8 olyan lángost szállítani, ami eleve meg volt kenve tejföllel meg sajttal? :)

2017. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%
Nincs róla véleményem, ha a strandon vagyok, nem azzal foglalkozok, hogy más otthonról viszi-e a tejfölt a lángosába. :D
2017. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
31%
Köszönöm a 0%-ot, drága fillérbaszó barátaim. Remélem a vizet is a medencéből isszátok.
2017. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
13%
Legalább indokold meg, hogy miért "gáz", ne csak ennyit böfögj oda. Az már nem megy, mi?
2017. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Jajj nagyon vicces, nem kellene lepontozni:)
2017. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!