Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért töröm magam a múlton?...

Miért töröm magam a múlton? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem vagyok idös, még csak 14 éves vagyok. Az a helyzet, hogy amikor csak tehetem, a múlton goldokozok, és ha sikerül lezárnom, újra az eszembe juttatom, valamiért szeretem, ha fáj. Mint például most. Olaszban voltunk nyaralni, megtetszett egy srác, nem beszéltünk, csak a nevét és a korát tudom. Az interneten nem találom, nem is gondolok már rá annyit, de mindig próbálok rá visszaemlékezni, hogy fájjon. Valaki segítsen!

2017. júl. 27. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy érzelmi viharokkal. A fájó érzéseket is meg kell élni. Ezzel gazdagodik a lelked.
2017. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

16 vagyok és nekem is volt egy ilyen időszakom kb. ennyi idősen sőt lehet hogy fiatalabb voltam és ugyan ezt csináltam. Pont tegnap este törölgettem a nagyon régi bejegyzéseket a profilomról és te jó Isten olyan szánalmas voltam.Ha tehetném felpofoznám az akkori önmagam, hogy ne sajnáld/sajnáltatsd már magad ember. És ez valszeg hozzátartozik a kamaszkorhoz, majd talán kinövöd. A lényeg hogy te most(meg ne sértődj) sajnáltatod magad saját magadnak is hogy neked milyen rossz stb. De szerintem válts gondolkodási módot mert így élni, hogy mindig hátra felé tekintgetsz és sajnálod magad, hogy neked milyen rossz VOLT csak ezzel kivetíted a jelenedre is ezt az egészet. Szóval szerintem kezdj el élni. Kezd el alakítani a jövődet, de leginkább a jelenbe élj. A múlton nincs értelme rágodnod, mert változtatni nem tudsz rajta. Ne nézz ilyen idióta idézetes oldalakat, csak ha röhögsz rajta (mint ahogy mostmár én meg a többi épp lelkületű ember) hanem inkább nézz vicces dolgokat amitől jó kedved lesz.

És visszatérve erre a "nekem jó ha fáj" dumára. Ezt már csak te gondolod annak hogy jó, pedig kurára nem jó. Legyél mosolygós, vidám, bohókás, céltudatos és ha pozitív vagy pozitív dolgokat fogsz magadhoz vonzani. Amióta én is megváltoztam, nagyon sok emberrel alakítottam ki kapcsolatot is mert nem egy magamba fordúlt depis emberke vagyok.

Ha nekem sikerült neked is fog csak akarat kérdése az egész. Sok sikert.😊

2017. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm. Igazából az a helyzet, hogy nem volt rossz a múlt, csak nem bírm elfogadni, hogy nem látom többé:/

2017. júl. 27. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!